DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN YORGUNLUĞU GİDEREN MUCİZE KÜRLER

BAHAR YORGUNLUĞU İÇİN ; Baharın yaklaştığı şu günlerde, bahar yorgunluğu için mucize kür önerisi, Dr İbrahim Saraçoğlundan geldi.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 5-6 adet tarla lahanasının dış yaprakları,
* 1 lt su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu kaynatıp, lahana yapraklarını içine atın. 10 dak haşlayın. Suyunu süzün ve günde 3 defa bu sudan için. Kan şekerinizi düzenleyecek olan bu kür, bahar yorgunluğuna birebirdir.
KRONİK YORGUNLUK İÇİN ; Yorgunluk sadece, baharda olmaz. Bir de daha kötü bir versiyonu olan kronik yorgunluk vardır. Dr İbrahim Saraçoğlunun kronik yorgunluk için bitkisel reçetesi ;
GEREKLİ MALZEMELRER :
* 2 adet havuç
* 10-15 adet incir
* 1 lt su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu 1/2 lt kaynatın. Havuçları içie atarak 7 dak haşlayın. Başka bir kabın içerisinde, incirleri yıkayın. Diğer 18/2 lt suyu da başka bir kapta kaynatıp, incirleri içerisine atın. 15 dak kaynatın. Ayrı ayrı hazırladığınız bu suları ılınmaya bırakın. Ilındıktan sonra, suları birbirine karıştırıp, cam bir şişeye koyun. Buz dolabında saklayabilirsiniz. Günde 1 bardak bu sudan için.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN YORGUNLUĞU GİDEREN MUCİZE KÜRLER” Konulu yazıdaki yorumlar

  • beyza

    teşkür

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar