DUDAKLARDAKİ BÜYÜK SIR NE ?

Aşk ve Cinsellik 24 Ekim 2012

Dudaklardaki Büyük Sır Ne ?
Dudaklar, Dudak Üstü,Dudaklardaki Büyük sır,Dudak Üstündeki Çizgi,Dudak Üstü Çukuru
,Dudak Şekli
Herkesin dudak yapısı farklıdır. Örneğin, dudak üzerinde bulunan dudak üstü çukuru, kimi insanlarda düz olduğu gibi, kimi insanlarda daha çukur bir hal alır.  Yapılan bir araştırma sonucunda, dudak şekli  kişilerin cinsel performansı ile ilgili ipuçları verdiği ortaya çıkmış.

Dudak Üstü ÇukuruDudaklar, Dudak Üstü,Dudaklardaki Büyük sır,Dudak Üstündeki Çizgi,Dudak Şekli,Dudak Üstü Çukuru
Batı İskoçyada Bir üniversitenini Psikoloji Profesörü tarafından yapılan araştırmada, dudak çukuru daha belirgin olan kadınların, cinsel performanslarının ve orgazm olamalarının daha yüksek olduğu gözlenmiş. Toplam da 258 kadın üzerinde yapılan araştırmada, dudk üstü çukuru belirginleştikçe, cinsel hazzın da arttığı prtaya çıkış.
Çünkü, anne karnındayken dudak kıvrımları ve cinsel aktivite ile bağlantılı olan kafatasının ortasındaki sinirler eşzamanlı olarak 17. haftada tamamlanıyor. Araştırmacıya göre bu gelişim, henüz anne karnındayken oturduğu kanıtlanan cinsel eğilim ile dudak şekli arasında bağlantı oluşmasına neden oluyor.
Dudaklar, Dudak Üstü,Dudaklardaki Büyük sır,Dudak Üstündeki Çizgi,Dudak Üstü Çukuru,Dudak Şekli

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DUDAKLARDAKİ BÜYÜK SIR NE ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar