EGE LOKMANI ŞEVKİ GÜNGÖR KÜRLERİ

Şevki Güngör 02 Ekim 2010
ŞEVKİ GÜNGÖR KÜRLERİ
ŞEVKİ GÜNGÖR KÜRLERİ

Ege Lokmanı Şevki Güngör Kürleri

Ms Hastalığı İçin Bitkisel Tedavi, Şevki Güngör Şifalı Bitki Kürleri, Şevki Güngör Zayıflama, Uykusuzluk İçin Bitkisel Tedavi,Çitlenbik yağı
Çitlenbik Yağının faydaları
Ege Lokmanı olarak bilinen Şevki Güngör, Öksürük, ödem ve şişkinlik, uykusuzluk, MS Hastalığı  ve kilo problemi için faydalı şifalı bitki kürleri verdi.
ÖKSÜRÜK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER: Günde 3 defa aç karnına çitlembik yağı içilir. Kişi 3 yaşından küçük ise,  çay kaşığı, 3 yaşından büyük ise  tatlı kaşığı, ölçü olarak kullanılır. 1 hafta içerisinde öksürük kesilir. Çitlenbik yağı, aynı zamanda, bronşit ve zatürre için de çok faydalıdır.
Ödem atmak için-ödem attıran bitkiler
ÖDEM VE ŞİŞKİNLİK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER: Civanperçemi çayı günde 2 defa içilir. Kantaron çayı, günde 2 defa içilir. bu bitkileri dönüşünlü kullanabilir veya sadece 1 tanesini tercih edebilirsiniz.
Funda suyu ile Zayıflama-Funda Çayı
ŞEVİ GÜNGÖR ZAYIFLAMA : Funda bitkisi zayıflamak için, çok faydalıdır. Ama, burada önemli bir püf nokası bulunmaktadır. Funda yaprakları ile demlenen çay, zayıflamada, çok yarar sağlamaz. Zayıflamayı sağlayan, funda suyudur. Günde 3 kahve fincanı içilmelidir.
UYKUSUZLUK İÇİN ŞİFALI BİTKİLER: 1 bardak kaynar suya, karabaş otu, kantaron otu ve melisa bitkilerinin karışımından 1 tatlı kaşığı atılıp, 5 dak. demlendirilir. akşam yatmadan 1 saat önce içilir. Bu karışım aynı zamanda, unutkanlık için de çok faydalıdır.
Ayrıca, kantaron ekstratı hapı ve/veya ginkobilboa hapı da unutkanlık ve uykusuzluk için, son derece yararlıdır.
MS İÇİN BİTKİSEL TEDAVİ : Adaçayı suyu, kekik suyu,karabaş suyu ve biberiye suyu aynı oranda karıştırılır. Günde 3 fincan içilir. Eğer, bu bitki suları ayrı ayrı içilecekse, 1/2 finca içilmelidir. Bu 4 bitki suyunun karışımı, sinir uclarındaki iltihaplanmayı giderir ve MS hastalığının iyileşmesinde fayda sağlar.
Ms Hastalığı İçin Bitkisel Tedavi, Şevki Güngör Şifalı Bitki Kürleri, Şevki Güngör Zayıflama, Uykusuzluk İçin Bitkisel Tedavi,Çitlenbik yağı,Çitlenbik Yağının faydaları,Funda suyu ile Zayıflama,Funda Çayı,Ödem atmak için,ödem attıran bitkiler

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“EGE LOKMANI ŞEVKİ GÜNGÖR KÜRLERİ” hakkında 2 yorum var

 • necla

  Merhaba,

  Babama 3 hafta önce pankreas kanseri teşhisi kondu. Karaciğere de sıçradığı için ameliyat olması mümkün değil. Bu kanser için bitkisel bir ilacınız var mı?

  1. admin

   sayın okurumuz öncelikle geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Bu sayfa Şevki Güngör’ün resmi sayfası değil. Sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. O sebeple de Şevki Güngör’ün resmi sayfasından başvuru yapmanız gerekmektedir.

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar