EN DOĞAL GÜZELLİK REÇETESİ

Kadınların tamamı, güzellik için, çeşitli formüller denerleer. Güzellik kremler, doğal kremler, temzileyiciler… daha pek çok şey. Ama, güzellik sadece kremlerle elde edilmiyor. sizlere, bu yaımızda,en doğal güzellik reçetesi açıklamak istiyoruz.  Sex….
Eğer, düzenli ve mutlu bir sex hayatınız var ise, bu sağlıktan güzelliği kadar, her şeyinizi olumlu yönde etkiliyor. Çünkü, mutlu bir sex hayatı, mutluluk hormonu salgılıyor.  Seks sırasında kan basıncının artması, kasların çalışması ve mutluluk hormonunun aşırı derecede salgılanmasına neden oluyor. bu da, kalıcı güzelliğine, en önemli unsurlarından bir tanesi. Haftada 3 defa seks yapan kadınlar, en az 10 yaş daha genç ve güzel görünüyorlar!
Diğer bir olumlu yanı ise, stresi de önlemesi.İyi bir cinsel hayatın, beyin için de yararı büyük. Bunun sebebi ise, beynin cinsel ilişki sırasında normalden çok daha fazla çalışıyor olması. Üstelik seksle birlikte başağrısı, stres gibi sorunlar da son buluyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“EN DOĞAL GÜZELLİK REÇETESİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3662

Sponsor Bağlantılar