Eski Diş Fırçanızı Yepyeni Yapacak Pratik Çözüm

Pratik Bilgiler 10 Ocak 2017

Diş fırçalı ağız içi bakımı ve hijyeni için mutlaka kullanılması gereken kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi. Hem sağlıklı bir ağız için hem de sağlıklı dişler için, diş fırçalarını kullanıyoruz ama, belli bir süre sonra diş fırçalarının şekli bozulup artık kullanılamaz hale geliyor. Ve diş fırçasını atmak zorunda kalıyoruz. Elbette burada hatırlanması gereken önemli bir konu var. O da 3 ayda bir diş fırçalarının yenilenmesi gerektiği. Diş fırçalarının üzerinde biriken bakteriler, sağlığımız açısından zararlar. Eğer o an için fırçanızı yenileyemiyorsanız, diş fırçasını yenilemek için size önereceğim  yöntemi kullanabilirsiniz.

Eskimiş ve Yıpranmış Diş Fırçasını Yenileme

eskimis_dis_fircasini_yenileme

Bir kabın içine kaynamış suyu koyun. Diş fırçanızı bu suyun içine batırın  ve sanki bir şey karıştırıyormuş gibi hareket ettirin. Arada bir fırçanın durumunu görmek için sudan çıkarıp kontrol etmenizde fayda var elbette. Fırçanız eski haline geldiğinde işlemi sonlandırabilirsiniz. Fırçanız artık yepyeni ve kullanıma hazır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Eski Diş Fırçanızı Yepyeni Yapacak Pratik Çözüm” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
2684
Nehir Turları

Nehir Turları

07 Mayıs 2019
2270

Sponsor Bağlantılar