EVDE DÜZ FÖN NASIL ÇEKİLİR ?

duz fon nasil cekilir
Düz Fön Nasıl Çekilir

Evde Düz Fön Nasıl Çekilir ?

Evde Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön,Evde Fön Çekmek,Evde Düz Fön Nasıl Çekilir,Düz Fön Nasıl Çekilir, Düz fön,Düz Fön Nasıl Yapılır, Düz Fön Çekme
Evde Fön çekmek isteyen hanım okurlarımız için, evde nasıl fön çekilir konusunu anlatmak istiyorum. Evde Fön Çekmek sandığınız kadar zor bir iş değil. Buyrun Evde Düz Fön Çekmek nasılmış, beraber görelim.

Düz Fön Çekme,Evde Fön Çekmek,Evde Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön
Düz Fön çekmek için, sadece 15 dakika ayırman yeterli. Üstelik uyglaman gereken sadece 5 adım var. Aşağıda vermiş olduğun 5 adımı uygularsan, saçların istediğin düzlükte olacaktır. Ama, evde düz fön çekmek için saçlarının orta uzunlukta ve hafif dalgalı olması gerekir. Çok uzun veya kıvırcık saçlar için kuaföre gitmelisin.
Düz Fön Nasıl Yapılır ?
1. Adım : Saçlarınızı yıkadıktan sonra, biraz nemini almak için kurutmalısınız. Kuruturken saçlarınızı kırmayacak, yumuşak bir fırçayla bir yandan taramanızda fayda var.
2. ve 3. Adım : Saçlarınızın tepesinden bir tutamı tokayla tutturun.Böylece hareket alanınız genişleyecektir. Yanlarını dipten uca doğru saç kurutma makinesi yada saç düzleştirici makineler yardımıyla fön çekerek şekillendirin. Tüm işlemi bitirmeden uçlarını bir kez daha fönle düzleştirin. Çünkü saçın en çabuk yıpranan ve darbe alan kısımları uç kısımlardır.
4. Adım : Sıra, saçlarınızın arkasına geldiğinde öncelikle tepeden topladığınız saçlarınızın ensede kalan kısmına fön çekmelisiniz .
5 . Adım : İşte son kısım! Başınızın tepe kısmında kalan saçlarınızı en son ve en yoğun şekilde fönlemelisiniz.
Evde Düz Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön,Evde Fön Çekmek, Düz Fön Evde Nasıl Çekilir,Düz Fön Nasıl Çekilir, Düz fön,Düz Fön Nasıl Yapılır, Düz Fön Çekme

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“EVDE DÜZ FÖN NASIL ÇEKİLİR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3877
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1585

Sponsor Bağlantılar