EVDE SAÇ BAKIMI

Evde Saç Bakımı
Evde Doğal Saç Bakımı

Evde Saç Bakımı

Saçların Elektriklenmemesi için ne yapmalı,Saçların Elektriklenmesi, Saçların Elektriklenmesini Önmelek,Saçların Elektriklenmesi Nasıl Önlenir,Doğal Saç açıcı
Saç Rengini açmak,Saç Rengini Açmanın doğal Yolları,Saç Rengi Açma Yöntemleri,Saç Rengini Açma
,Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır, Evde Saç, Doğal Saç Bakımı,Doğal Saç Açıcı,Kepek Sorunu, Kepeklenmeye, Kepeklenmeye Bitkisel Çözüm,Kepeklenmeye Çözüm, Saçların erken Beyazlaması,Saçların Beyazlamasını engellemek
Parlak Saçlar İçin,Parlak Saçlar İçin Ne Yapmalı

Parlak Saçlar İçin,Parlak Saçlar İçin Ne Yapmalı
1- Saçlarını pırıl pırıl olması için sirkeli su ile yıkayın.Güçlü ve parlak saçlar için saçınızı zeytinyağı ile tarayın ve diplere işlemesi için başınıza bir havlu sarıp bir iki saat bekleyin. Daha sonra Saçınızı uygun bir şampuanla yıkayın.
2-Parlak saçlar için :1 yumurtanın sarısı ile 2 çorba kaşığı zeytinyağını karıştırın. Saç diplerine sürüp masaj yapın ve 10 dakika bekleyin. Şampuanla yıkayıp durulayın. Saçlarınızın parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandığını göreceksiniz.
Derinlemesine temizlik ve parlak görünüm için : Saçlarınızı şampuanladıktan sonra bir fincan limon suyu ya da sirkeyi saçlarınıza döküp, masaj yaparak iyice yedirin. Ardından saçlarınızı durulayın. Saç kremi sürün ve yıkayın. Bu, saçlarınızdaki tüm kiri alır ve saçlarınıza nefis bir parlaklık verir. Bu yöntemi 2 haftadan önce tekrarlamayın.
Saçların Beyazlamasını engellemek
1- Saçlarınızın beyazlamasını engellemek ve güçlendirmek için; Bir avuç sarmaşık yapraklarını1 litre suda 10 dakika kaynatın. Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra bu su ile durulayın.
Doğal Saç açıcı,Saç Rengini açmak,Saç Rengini Açmanın doğal Yolları,Saç Rengi Açma Yöntemleri,Saç Rengini Açma
Eğer saçlarınıza röfleli bir görüntü kazandırmak istiyorsanız Sarmaşık yapraklarını kaynattığınız suya 1 demet maydanoz atarak kaynatın ve saçınızı bu su ile durulayın.
Kepek Sorunu,Kepeklenmeye,Kepeklenmeye Bitkisel Çözüm,Kepeklenmeye Çözüm
1- Kepeklerinizden kurtulmak istiyorsanız haşlanmış kereviz suyuyla saçınızı yıkayın.
2- Kepeksiz ve pırıl pırıl saçlar için bir kaşık balı yarım çay bardağı suyun içinde erittikten sonra saç diplerinize parmaklarınızla bu su ile masaj yapın ve saçlarınızı durulayın.
3- 1 fincan maden suyu, 1 çorba kaşığı elma sirkesi, 1 çorba kaşığı polen tozu, 1 çay kaşığı deniz tuzunu karıştırıp saça sürün ve 1 saat bekletip yıkayın.
Saç Diplerindeki Kaşıntı İçin
Saç diplerindeki kaşıntıyı ve kuruluğu önlemek için saçınızı elma sirkesi ile yıkayıp 10 dakika bekleyin ve durulayın. hem kaşıntıdan kurtulacaksınız hem de saç diplerinizdeki kuruluktan kurtulduğunuzu göreceksiniz.
Saçların Elektriklenmemesi için ne yapmalı,Saçların Elektriklenmesi,Saçların Elektriklenmesini Önmelek,Saçların Elektriklenmesi Nasıl Önlenir
Saçlarınızın kolay taranması ve elektriklenmemesi için spreyli bir şişenin içine az miktarda saç kremi koyup biraz su ile sulandırın ve saçlarınıza sıkın. Saçlarınızın çok kolay tarandığını ve elektriklenmediğini göreceksiniz.
Her gün yatmadan önce saçlarınızı yumuşak bir fırça ile fırçalayarak basit şekilde saç bakımı yapabilirsiniz. Hem gün boyu saçlarınıza toplanan tozları temizlemiş, hem de saçlarınızı canlandırmış olursununuz
Saçların Elektriklenmemesi için ne yapmalı,Saçların Elektriklenmesi,Saçların Elektriklenmesini Önmelek,Saçların Elektriklenmesi Nasıl Önlenir,Doğal Saç açıcı,Saç Rengini açmak,Saç Rengini Açmanın doğal Yolları,Saç Rengi Açma Yöntemleri,Saç Rengini Açma,Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır,Evde Saç,Doğal Saç Bakımı,Doğal Saç Açıcı,Kepek Sorunu, Kepeklenmeye, Kepeklenmeye Bitkisel Çözüm,Kepeklenmeye Çözüm,Saçların erken Beyazlaması,Saçların Beyazlamasını engellemek
Parlak Saçlar İçin,Parlak Saçlar İçin Ne Yapmalı

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“EVDE SAÇ BAKIMI” Konulu yazıdaki yorumlar

  • REMZİYE

    bilgi için teşekkür <3 :))

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar