Evinizde Negatif Enerji Olup Olmadığını Anlamanın Yolu Bir Bardak Sudan Geçiyor!

Evinizdeki kötü/negatif enerji, siz ne kadar pozitif bir insan olsanız bile sizi ve tüm ailenizi çok olumsuz etkiler. Evdeki kötü enerjiyi tespit etmenin bir çok yolu var. ama bu yöntemlerden bazıları son derece zahmetli. Bu gün sizlere evinizdeki kötü/negatif enerjiyi kolaylıkla tespit edebileceğiniz ve bu negatif enerjiyi temizleyebileceğiniz çok kolay bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Evinizdeki kötü enerjiyi tespit etmeniz için size gereken 1 bardak su.

evdeki_negatif_enerjiden_kurtulmak

Hepimiz bulunduğumuz yerden pozitif veya negatif enerjiyi alırız. Evimiz ise, pek çok farklı enerjinin birleştiği bir alan. Düşüncelerimiz, duygularımız ve hissettiklerimiz birleşip bir enerji oluşturur ve aynı anda diğer enerjileri de çeker. Aile bireyleri arkadaşlar, komşular ya da evimize gelen misafirler hayatımızı ya da bazı zamanlarda sağlığımızı olumsuz etkileyecek olan negatif enerjilerini de beraberinde getirirler.

evdeki_negatif_enerji_yok_etmek

Negatif enerji evimize bir defa girdimi bir çok olumsuzluğu peş peşe yaşamamıza neden olur. Maddi durumun bozulması, aile bireyleri arasındaki bozulan ilişkiler, gerginlik huzursuzluk, kırgınlık gibi pek çok olumsuzluk hayat enerjimizin de yok olmasına neden olur. Maalesef hepimiz bu durumu çok geç fark ederiz. Bu sebeple de bir an önce evdeki negatif enerjiyi hemen tespit etmek gerekir. Şimdi size kolaylıkla uygulayacağınız negatif enerjiyi tespit etme yöntemini açıklayacağım.

evdeki_negatif_enerjiyi_temizleme

Temiz bir bardak alın ve içine 3/1 i kadar deniz tuzu dökün. Sonrasında bardağı ağzına kadar su ile doldurun. Negatif enerjinin en yoğun olduğunu düşündüğünüz bir köşeye, gizli bir yere bu bardağı koyun. Bu konuda kesin bir bilgi olması elbette mümkün değil. Ama hislerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Bardağı 1 gün boyunca orada bırakın. Ama bardağa hiç kimsenin dokunmadığından emin olun. 24 saatin sonunda bardak eğer bıraktığınız gibi ise, o alanda negatif enerji yoktur. Evinizdeki diğer alanlar için de aynı uygulamayı yapın. Eğer 24 saatin sonunda bardakta is lekesine benzer lekeler veya sararma gibi renk değişimleri var ise, oradaki negatif enerjiden oluşmuş demektir. O alanda her gün yeni bir bardak su koyarak su tertemiz olana kadar aynı işlemi tekrar edin.

Negatif Enerjiyi Yok Eden Doğal Taşlar

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evinizde Negatif Enerji Olup Olmadığını Anlamanın Yolu Bir Bardak Sudan Geçiyor!” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
2689
Nehir Turları

Nehir Turları

07 Mayıs 2019
2275

Sponsor Bağlantılar