Evinizdeki Boş Yerler İçin Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon 22 Haziran 2017

Evimizin bazı bölümlerini sebepsiz yere boş bırakıyoruz. Muhteşem bir mobilya ve ufak ayrıntılar düşünülse de bu boş bırakılan yerler dekorasyonda eksiklik varmış havası veriyor. Önemli olan evin kalabalık olması ya da her köşenin boş yerin doldurulması değil elbette. Önemli olan dekorasyonun uyumlu ve eksiksiz olması. Bakıldığı zaman tam bir bütün olarak algılanmasıdır. Bu gün sizlere evde boş bırakılan ve dekorasyonda eksiklik olduğunu hissettirecek yerler için şahane dekorasyon fikirleri önereceğim.

Boş Duvarlarda Tablo Şıklığı

dekorasyon

Salonunuzda muhteşem bir mobilya var ve her şey son derece uyumlu. Peki ya duvarlar? duvarınızda uygun bir yere konumlandıracağını şık bir tablo ile dekorasyonunuz hiç beklemediğiniz bir şekilde değişir ve daha bütün bir görünüm alır.

Dar Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

dar_balkonlar_icin_dekorasyon_fikirleri

Balkonlar genellikle boş bırakılan mekanların başında yer alır. Üstelik küçük ve dar bir balkon ise boş bırakılmaya zaten mahkum olmuştur. Yazın sıcak günlerinde balkon keyfi yapabilmeniz için size dar balkonlarda dekorasyon fikirleri önereceğim. Küçük ebatta iki sandalyeyi yan yana koyup ufak bir sehpa yerleştirin balkonunuza. Bir kaç saksıda renkli çiçekler de koydunuz mu balkonunuz keyif için hazır. Dilerseniz zemin için uygun renkte hasır veya şagi tarzında bir halı tercih edebilirsiniz.

Küçük Gömme Bölümler İçin Dekorasyon Fikirleri

calisma_odasi_icin_dekorasyon_fikirleri

Pek çok evde olan gömme bölümler bazı durumlarda dolap yaptırılamayacak kadar küçük olduğundan boş bırakılması gerektiği düşünülür. Bu durumda oraya dolap yaptırmaktan ya da kullanmaktan vazgeçilir ve atıl olarak kalır. Peki bu gömme bölümü çalışma odası olarak dekore etmeye ne dersiniz ? Ölü alanı muhteşem bir çalışma odasına dönüştürmek için ihtiyacınız olan şey küçük bir tahta parçasını masaya dönüştürmek ve bir de çalışma sandalyesi eklemek. İşte bu kadar.

Oturma Odasındaki Boş Duvar İçin Dekorasyon Fikirleri

oturma_odasi_icin_dekorasyon_fikirleri

Oturma odalarında genelde bir ya da iki kanepe/koltuk ve en fazla televizyon bulunur. Ve genellikle duvarlara boş bırakılır. Bu tür oturma odalarında yapılabilecek en akıllıca dekorasyon kesinlikle boş duvara, boydan boya dekoratif bir ayna yerleştirmektir. Kesinlikle çok güzel duracağı gibi, odanıza da derinlik katacak bir yöntem olacak.

Evinizin Giriş Bölümü İçin Dekorasyon Fikirleri

antre_icin_dekorasyon_fikirleri

Evimizin giriş bölümü, ev hakkında ilk fikir veren yerdir. Genellikle evin girişine bir vestiyer konulur ve dekorasyon tamamlandı sanılır. Burada yapacağınız en güzel şey şık bir dolap yaptırmak. Dilerseniz dolabın bazı yerlerini raf şeklinde yaptırıp küçük aksesuarlar koyabilirsiniz. Eğer hol geni ise dekoratif bir ayna ile destekleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evinizdeki Boş Yerler İçin Dekorasyon Fikirleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
2017 Dekorasyon Trendleri

2017 Dekorasyon Trendleri

08 Mart 2017
762

Sponsor Bağlantılar