Göz Bozuklukları İçin Doğal Çare

Sağlık 04 Mart 2017

Merhaba sevgili okurlarım. Bu gün sizlere 60 yaşında ünlü bir Rus doktor arafından keşfedilen ve daha iyi görmeyi sağlayan alternatif tıp yönteminden söz etmek istiyorum. Vladimir Petrovich Filatov adındaki Rus doktor bu tedavi ile göz bozukluklarının giderileceği ve daha iyi bir görme sağlanacağı iddia ediliyor. Kullanan pek çok insan da göz bozukluklarındaki iyileşmenin şaşkınlığı içinde olduklarını söylüyorlar. Şimdi sizlere Rus doktorun bu muhteşem keşfinin uygulama şeklini sunmak istiyorum.

Göz Bozukluğunu Düzletmek İçin Gerekli Malzemeler

goz_bozukluguna_dogal_care

  • 50 gr. Aloe vera suyu,
  • 250 gr. öğütülmüş ceviz,
  • 150 gr. bal,
  • 2 limon suyu,

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Öncelikle Aloe vera suyunu hazırlayarak başlayın. Çok keskin bir bıçak yardımı ile aloe vera bitkisinin yapraklarında bulunan dikenleri temizleyip sapını ayırarak içindeki suyunu (jeli) çıkarın. Aloe vera suyunu mikserin içine koyup, diğer malzemeleri de karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı günde 2 yemek kaşığı olacak şekilde tüketin. Buzdolabında 1 hafta süre ile saklanabilir.

Önemli Uyarı

Böbrek hastaları ve hamilelerin kullanması sakıncalıdır. Üreme organı iltihabında, hemoroid rahatsızlığında ve kalp sorunu olanlarda aloe vera kullanılması önerilmez.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Göz Bozuklukları İçin Doğal Çare” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar