GÜÇLÜ VE SAĞLIKLI SAÇLAR İÇİN

Evde Saç Bakımı 27 Ekim 2008

Hani reklamlarda görürüz. Kadın saçlarını savurarak yürüken herkes ağzı açık onu seyreder. Saçları o kadar canlı, parlak ve dolgudur ki kadının kendine güveni kat akt artmıştır ve herkesin kendisine hayran olmasına sadece gülümseyip geçer. Herkes saçlarının reklam kadınlarının saçları kadar olmasa da güzel saçlara sahip olmak ister. Bizim önerimiz bakın neler.
1. tarif;  Dul avrat otu, kantaron çiçeği, kayın ağacı yaprağı, şimşir ağacı, ceviz yaprağı, ısırganotu, biberiye otu, sarımsak kabukları, soğan kabuğu, karahindiba, civan perçemi, kekik, çam yaprağı, lavanta çiçeği, okaliptus yaprağı, kavak ağacı yaprağı kabuğu, kestane ağacı yaprağı, meşe ağacı yaprağı.Otların tamamı, birkaçı bir arada karıştırılıp saç diplerine akşamları friksiyon yapılır.Tarak suyuna batırılarak saçlar taranır. Saçlar son durulama suyu olarak bu otlarla yıkanır.
2. tarif;  Çörek otu yağı, defne yağı, menekşe yağı, biberiye yağı, zeytin yağı, papatya yağı, mersin yağı, çam terebentin ve hindistan cevizi yağlarının tamamı aynı oranda karıştırılır. Haftada 2-3 gün saç diplerine friksiyon yapılır. 3-4 saat bekletilip naturel sabunla yıkanır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“GÜÇLÜ VE SAĞLIKLI SAÇLAR İÇİN” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar