Gülben Ergen ve Erhan Çelik Tek Celsede Boşandı

Tv-Sinema-Magazin 06 Aralık 2016

Sanat dünyasında en çok yakıştırdığı çift Gülben Ergen ve Erhan Çelik idi. 2014 yılından bu yana evli olan ve haklarında hiç bir dedikodu çıkmayan çift geçen hafta sürpriz bir karar ile boşanma davası açmışlardı. Çift bugün sabah saatlerinde Küçük çekmece Adliyesinde yapılan duruşma ile tek celsede boşandı. Peki bu kadar iyi anlaşan ve gerçekten de birbirine aşık olan çift neden boşandı. Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in boşanmasının ardındaki sebebin Gülben Ergenin eski eşi Mustafa Erdoğan olduğu iddia ediliyor.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in Boşanma Sebebi

gulben_ergen_erhan_celik_bosandi

Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in boşanma nedeni şahit olan kişilerin anlattıkları şöyle;
Erhan Çelik TRT’dek görevi nedeniyle Ankara’da Yaşıyor. Gülben Ergen Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi Vezirparmğındaki rol nedeniyle çekimler için Kapadokya’da bulunuyor. Erhan Çelik de Gülben Ergenin ilk eşi Mustafa Erdoğandan olan oğulları Atlas, Ares ve Güney’i de yanına alarak eşine sürpriz yapmak için Kapadokyaya gidiyor. Gülben Ergen ailesini karşısında görünce çok seviniyor. Ama Bu olayı duyan Mustafa Erdoğan da çocuklarımı göreceğim diye Kapadokyaya geliyor. Bu duruma çok sinirlenen Erhan Çelik Kapodokyadan ayrılıp, boşanma kararı alıyor. Gülben Ergen araya hatırlı dostlarını soksa da Erhan Çelik Kararından vazgeçmiyor. Sonuç olarak ikili bu gün görülen davada tek celsede boşandı. Gülben Ergen Sosyal medya hesabından Çelik soyismini de kaldırdı.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gülben Ergen ve Erhan Çelik Tek Celsede Boşandı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

12 Şubat 2017
1265

Sponsor Bağlantılar