GÜZEL SAÇLAR İÇİN NE YAPILMALI ?

Evde Saç Bakımı 02 Şubat 2013

Güzel Saçlar İçin Ne Yapılmalı ?
Güzel Saçların Sırrı,Güzel Saçlar İçin,Güzel Saçlar Nasıl Yapılır,Güzel Saçlara Sahip Olmanın Yolları,Güzel Saçlara Sahip Olmak İçin,Güzel Saçlara Nasıl Sahip Olunur
Pek çok insan güzel saçlara sahip olmak içiz farklı yöntemler uygular..Kimisi başarılı olur, kimisi başarısız olur.. Peki, sizce güzel saçlara sahip olmanın yolları nelerdir ? Pek çok okurumuızun sorduğu bu ortak sorunun cevabını sizler içni araştırdık. Ve sizlere güzel saçlara nasıl sahip olur sorusunun evabını veriyoruz..

Güzel Saçların Sırrı
Güzel Saçların Sırrı

Güzel Saçların Sırrı,Güzel Saçlar İçin,Güzel Saçlar Nasıl Yapılır,Güzel Saçlara Sahip Olmanın Yolları,Güzel Saçlara Sahip Olmak İçin,Güzel Saçlara Nasıl Sahip Olunur
Saçların güzel olması için, parlak olması yeterli değildir. Aynı zamanda saçlarınızın şık ve havalı olması gerekir. Bunun için yapmanız gerekenler ;
Toka Kullanın :  Her kadın kolay şekil alan ve ışıl ışıl parlayan saçlara sahip olmak ister. Herkesin saç tipi farklı olduğuna göre, zor şekle giren saçları kontrol altına almak için tokalardan yardım almak doğru bir tercih olacaktır. Sadece birkaç dakikanızı ayırıp çeşitli tokalar kullanarak saçlarınızı modern ve gösterişli bir havaya sokabilirsiniz.
Saç Kurutma Makinesi : Saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kuruturken, hareketlenmelerini de sağlayabilirsiniz. Bunun için, birkaç tutama ayırdığınız saçlarınızı parmaklarınız yardımıyla, tarar gibi yaparak kurutabilirsiniz. En sonunda saçlarınızı öne eğip bir süre sıcak hava tutabilirsiniz. Böylece saçlarınız daha hacimli ve havalı duracaktır. Ancak saç kurutma makinesi kullanırken saçlarınıza çok fazla yaklaştırmamaya ve ısının çok olmamasına dikkat etmelisiniz.
Doğal Kıvrımlar : Saçlarınızın doğal hâlinde kurumasını ve bu şekilde kullanmayı seviyorsanız, saçlarınızdaki bazı bölgelere dikkat çekmelisiniz. Saçlarınızda katlar var ise onlara odaklanıp, dikkati oraya çekmeye çalışabilirsiniz. Kat uçlarında doğal görünümlü dalgalar oluşturabilirsiniz.
Saç Aksesuarları : Saçlarınızda birbirinden değişik, yaşınıza uygun ve modern aksesuarlar kullanabilirsiniz. Tercihleriniz taşlı ve sade saç bantları, taçlar, gösterişli tel toklardan yana olabilir. Çok sade görünen bir saçın bile bir anda havasının değişmesini sağlayacaktır.
At Kuyruğunun Gücü : Hareketli Atkuyruğu Atkuyruğu her zaman iyi bir kurtarıcı olabilir. Ancak saçınızı toplamak için kullandığınız lastik tokanın görüntüsü canınızı sıkıyorsa, onu kamufle etmeyi deneyebilirsiniz. İnce şeritler hâlinde bulabileceğiniz bir deri parçasını tokanın etrafına dolayıp, farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Kendi saçınızın bir kısmını lastik tokanın etrafına sarıp tel toka ile alttan tutturabilirsiniz.
Çılgın Dalgalar :  Saçlarınızda bukleleri ve kıvrımları seviyorsanız ısıtıcılı şekillendiriciler tam size göre. Kısa sürede göz alıcı dalgalara ulaşmak için saç maşanızı ısıtıp birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bu dalgalar size daha romantik bir hava katacaktır.
Saç Fırçası : Saçlarınızın her zaman düzenli ve titiz görünmesini istiyorsanız, saç fırçanızı yanınızdan ayırmamalısınız. Doğru saç fırçasını seçerek saçlarınızın kırılmasının ve zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz.
Geleceğe Yatırım: Bakım! Saçlarınıza yapacağınız bakım, şimdi ve sonrasında iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Seyrelmemiş, dolgun ve canlı görünen saçlar her zaman yaşınızdan daha genç görünmenize yardımcı olacaktır. Bunun için saçlarınıza uygun şampuan ve bakım ürünlerini seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir.
Güzel Saçların Sırrı,Güzel Saçlar İçin,Güzel Saçlar Nasıl Yapılır,Güzel Saçlara Sahip Olmanın Yolları,Güzel Saçlara Sahip Olmak İçin,Güzel Saçlara Nasıl Sahip Olunur

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“GÜZEL SAÇLAR İÇİN NE YAPILMALI ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar