HOŞ GELDİNİZ

Sevgili site ziyaretçlieri, Bu sitemizde, elimizden geldiğince, silere doğal olan herşeyden bahsetmek

PAYLAŞ TWEET
24 Ekim 2008
0
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“HOŞ GELDİNİZ” hakkında 2 yorum var

 • deniz

  DENİZ TUNCA

  4 Ekim (1983 – ) Bulgaristan da doğdu .
  İlk Orta Öğrenimini İstanbul da bitirdi. Üniversite eğitimi için Bulgaristan a gitti. Sofya Ulusal Tiyatro ve Film Sanatı Akademisi (NATFİZ)bitirdi. Deniz Tunca 13 yaşında Tiyatroda oynamaya başlamış, eğitimini tamamladıktan sonra da dizi ve sinema oyunculuğuna devam etmektedir.
  Çocuk yaşlarda Karete Can dizisinde oynayan …oyuncu , Okal (2006) sinema filmi, Kristina rolü ile Türkiye i yurt dışında temsil eden ilk bayan oyuncumuzdur. Peri Tozu sinema filmi ve Ihlamurlar Altında dizisi (2006 -2007 ), Yemin dizisi (2008) Hülya rolü ile tanındı, 2008 yılında İlk Aşkım (Ceyda) ve Hava Durumu (Simla) Filmlerinde oynadı. Ardından Arka Sokaklar dizisinde (Dilek) rolüyle ve Kaybedenler Kulübü (2010) sinema filmlerinde Şebnem karakteri ile beğeni kazandı . Sevilen oyuncu bir çok reklam filminde de oynadı. Oyunculuğuna devam ediyor.

 • ikranur

  sayın doktor gürkan kubilay bey ben sizinle msnde özel görüşme yapmak istiyorum mümkünmü ????????