Hamam Otu Yağı ve Faydaları

Hamam Otu Yağı ve Faydaları
Hürrem Hamam Otu Yağı,Hamam Otu Yağı Faydaları, Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır, Hamam Otu Yağı Zararları,İstenmeyen Tüyler İçin Bitkisel Çözüm,İstenmeyen Tüyler İçin Kalıcı Çözüm

Osmanlı İmparatorluğu zamanlarında kullanılan hamam otu tozu, bilinen en eski epilasyon yuöntemidir. Hamam otu, kadınların hamamda, istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullandıkları bir toz olduğundan bu ismi almıştır.

Hamam Otu Yağı Faydaları ve ZararlarıGünümüz teknolojisinin ilerlemesi ile, kozmetik sektörüde ilerledi ve eski geleneksel yöntemler geliştirilmiş olarak bizlerin hizmetine sunuldu. Bunlarda birisi de hamam otu yağı.. Eskiden epilasyon aracı olaraka kullanılan hamam otu tozu, şimdilerde hamam otu yağı olarak üretildi ve istenmeyen tüylere kalıcı çözüm yolu sundu.
Hamam Otu Yağı Faydaları
* Tüyleri kökten yok eder.
* Tüylerin kalınlaşmasına ve tekrar çıkmasına engel olur.
* Özellikle tüy köklerinde oldukça etkili bir formüldür.
* Vücuttaki kılları kırarak değil kökünden alır.
* Uzun süren bir rahatlık sağlar.
* Cildi tahriş etmediği gibi içeriğinde doğal özler sayesinde cildi besler ve korur.
* Alerji riski yoktur.
Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır ?
* Ürünü uygulamadan önce ağda veya epilasyon yerine jilet veya tüy dökücü kremle temizleme yapılabilir.
* Tüylü olan bölge, klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden arındırıldıktan sonra Hürrem Hamamotu Yağı; cilde iyice yedirilecek şekilde 5-10 dakika masaj yaparak sürülür.
* Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gece yatmadan önce yapılır.
* Tüyler alındıktan sonra cildinizin tahriş olması durumunda duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayınız.
* Hamam Otu yağı, tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlem yeniden tekrarlanır.
Hürrem Hamam otu yağı sizi altı seansda tüylerinizden tamamen kurtarır, ilk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, daha sonraki aylarda ise tüyleri tamamen yok eder. Düşünebiliyor musunuz, Tüylerinizden tamamen kurtulmanız için kesin çözüm olarak uzmanlar, 6 seanslık Hürrem Hamam Otu Yağı kullanımı tavsiye ediyor.
Hafif tüylerden kurtulmak için 2 seans yeterlidir.Fakat ihtiyaç bölegesi yoğun ve sert tüylenme oranına sahipse 6 seans kullanmanız gerekebilir. 1 seans için ideal olan kullanım miktarı 1 kutudur. Seyrek tüyler için 1 Kutu ile 2 seans yapılabilir. 6 seans için kullanmanız gereken  Hamam Otu Yağı miktarı ise 6 (seyrek tüylenme için 3) kutudan oluşmaktadır.
Hamam Otu Yağı Zararları
Hamam Otu Yağının bilinen bir zararı yoktur. Ama, hamile kadınların, kullanmadan önce hekime danışmasında fayda vardır.
Hürrem Hamam Otu Yağı,Hamam Otu Yağı Faydaları,Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır,Hamam Otu Yağı Zararları,İstenmeyen Tüyler İçin Bitkisel Çözüm, İstenmeyen Tüyler İçin Kalıcı Çözüm

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hamam Otu Yağı ve Faydaları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
5178
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1620

Sponsor Bağlantılar