HAVYAR- HAVYAR ÖZLÜ GECE KREMİ

Havyarın balık yumurtası olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Eski çağlardan beri havyar krallların çarların ve şeyhlerin yani zenginlerin yiyeceği olmuş. Hatta durum o kadra bartılmış ki İranda halktan birinin havyar yediği görülse sağ eli kesilmiş. Şimdilerde havyar oldukça az ve bulması zor.Siyah Havyar Hazar Denizinde yaşayan Mersin balığından elde edilen yumurtalardır ve oldukça değerlidir.Mersin balıkları canlı olarak yakalanır içlerinden yumurtaları çıkarılır karınları dikilerek tekrar suya bırakılır. Bu şekilde bir balıktan 3-4 kez havyar elde edilebilir. Tuzlanıp kutulanan havyarlar yüksek fiyattan bütün dünyaya satılır. Siyah havyarın en makbul ve pahalı cinsi beluga havyarıdır. Somondan elde edilen kırmızı havyar siyahı kadar değerli değildir. Havyar aynı zamnada iyi bir afrodizyaktır. Peki havyarın cilt bakımında da kullanıldığını biliyormuy dunuz ?
Havyarın uykuda cildi doldurarak tamir edebilme özelliği olduğundan genç, gergin ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildinize uyguladığınız anda etkisini göstermeye başlayan kremi Avusturya lı bir kozmetik firması retmiş. Havyar Özlü Gece Kremi, cildi ölü hücrelerden arındırıyor, cildin yaşlanmasını ve kırışık oluşumunu önlüyor. Havyar Özlü Gece Kremi, havyar özleri, deniz otları, doğal yosun özleri ve AHA-meyve-asitleri ile farklı ve sağlıklı bir bakım duygusu sağlıyor.”Deniz mücevherleri” ve “meyve asitleri”ndeki gizli vitamin ve minerallerle, cilt hızla yenileniyor. Orgavital’in, antioksidan etkisi de bulunuyor. İçerdiği etkin madde kompleksi özellikle orta yaş cildinin gereksinimlerine göre hazırlanmış yüksek etkili krem, yüzdeki kırışıkları belirgin şekilde düzeltmeye ve diğer cilt pürüzlerini gidermeye yardımcı oluyor.Havyar özlü krem cildi canlandırıyor, sıkılık ve pürüzsüzlük veriyor. Cildinizin nemini artırıyor, üstün bir bakım yapıyor.Şans Kozmetik tarafından geçtiğimiz ay kozmetik sektörüne kazandırılan Orgavital, eczanelerde bulabileceğiniz tek havyar özlü krem.
Kullanım ve dozaj: Gece yatmadan önce temizlenmiş yüze hafif masaj hareketleri ile uygulanır. Sorunlu bölgelere parmak uçlarının hafif darbeleri ile yedirilir. Yüz kırışıkları ve cildin yorgun bölgeleri belirgin şekilde düzelir ve bu etki kendini derhal gösterir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“HAVYAR- HAVYAR ÖZLÜ GECE KREMİ” Konulu yazıdaki yorumlar

 • mehmet yiğit

  02/08/2011 saat 16 gibi cine 5 te izledim gerçek payı varsa ürünü denemek isterim

 • İlginizi Çekebilir
  Kese Yapmanın Zararları

  Kese Yapmanın Zararları

  11 Şubat 2018
  3603
  Evde Doğal Bronzer Yapımı

  Evde Doğal Bronzer Yapımı

  16 Mayıs 2017
  1567

  Sponsor Bağlantılar