HEPATİT HASTALIKLARI İÇİN DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BİTKİSEL KÜRLER

Hepatit, bulaşıcı bir hastalıktır. Hepetit B için korunma yöntemlerinden biri aşı iken, Hepatit C de aşı söz konusu değildir. Dr İbrahim Saraçoğlu, hepetit hastaları için, Dr İbrahim Saraçoğlundan bitkisel kür öenrilerini hep birlikte dinleyelim.
LAVANTA KÜRÜ :
GEREKLİ MALZEMELER :

* 1 su bardağı klorsuz su,
* 1 tatlı kaşığı lavanta
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu kaynatınb ve lavantayı içine atın. 4-5 dak kısık ateşte kaynatın. Sıcakken süzün ve ılık olarak, gece yatmadan önce için. 21 gün uygulayacağınız bu kürü, hergün taze olarak hazırlamanız gerekiyor.
İbrahim Saraçoğlunun diğer önerilerine gelince ;
* Hergün 1 porsiyon çileği, çatalla ezerek yiyin.
* 1 adet orta boy kerevizin kabuğunu soyduktan sonra dilimleyin. 1/2 litre suda, kısık ateşte 5-6 dak kaynatın. Ilık olarak suyunu için.
* Fakat önemli bir uyarıyı da hatırlatan Saraçoğlu, kereviz ve lavanta kürünün bir arada uygulanmaması gerektiğini söylüyor. Yüksek tansiyon hastaları, kereviz kürü yerine lavanta kürünü uygulamalı.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“HEPATİT HASTALIKLARI İÇİN DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BİTKİSEL KÜRLER” hakkında 12 yorum var

 • AHMET İDRİS

  HEPATİT HASTALIĞI TIBBİ BİTKİLER İLE TEDAVİSİ MÜMKÜN OLAN BİR HASTALIKTIR.Fitotetapist Eczacı Ahmet İdris Ulutaş

 • İhsan Zeki SAYIN

  Hocam sizi TV den zevkle izliyorum ve sizi dinlemek için işimi bile aksatıyorum.
  Allah’a şükürler olsun sağlıklı biriyim ancak yaşım 52 bedenen yorulmyor genelde insan ilişkileri üzerinde mesleğimi ifa etmeye çalışıyorum.
  Çok doktor arkadaşım var ama ben sizin tedavi yönteminize içtenlikle inandığım için sizden yardımlarınızı bekliyorum.
  Karaciğer enzimlerim 392 yorgunluğun ve halsizliğin dışında kolesterol sıkıntım var şükürler olsun mevlama başka sıkıntım yok. Karaçiğerin dışında safra kesemde çok ça taş vardır,ancak emar çektirerek safra yollarına her hangi bir taş düşmemiştir.
  Bezmialem hastahanesinde akrabam olan Doç.Dr. Orhan Kocaman tedavi ve biopsi yapmak istiyor tedavinin devamını yaptırmaya devammı edeyim yoksa sizin önerebileceğiniz veya yapabileceğiniz tedavi şeklini bana yazarsanız sevinirim.
  ALLAH SİZİ BU MİLLET’E BAĞIŞLASIN.

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar