Hüseyin Ermişten Boy Uzatma

Dr Hüseyin Ermiş 26 Temmuz 2010

Hüseyin Ermişten Boy Uzatma
Aktar  Hüseyin Ermiş,son dönemlerde, en çok araştırılan ve merak edilen bir konu üzerine, bitkisel bir tarif  verdi. Konumuz boy uzatma. Ermiş aktarın vermiş olduğu, şifalı macun sayesinde, istediğiniz boy ölçüsüne kavuşabilirsiniz.
MALZEMELER:
2 tatlı kaşığı ısırgan tohumu,
1 tatlı kaşığı kereviz tohumu,
1 tatlı kaşığı kırmızı ginseng,
1 tatlı kağışı uduhindi,
1 tatlı kaşığı karahalile,
1 tatlı kaşığı çörekotu,
1 ceviz büyüklüğünde  demirhindi,
500 gr. Bal,
HAZIRLANIŞI: Demir hindi hariç ,diğer malzemeleri toz haline getirin. Tüm malzemeleri cam kasede karıştırıp üzerine balı ekleyin. Tahta kaşıkla karıştırın. Eğer ,boyu uzaması istenen kişinin kilo fazlası varsa tok karnına, kilo eksikliği varsa aç karnına günde 2 sefer 1 er tatlı kaşığı yenmeli. Bu karuşım ergenlik dönemi içinde olanlara, 18 yaşının altındaki kişilere daha faydalı olur. Boy uzaması 22 yaşına kadar devam eder. 18 yaş üstündekilere de faydası olur. Bu macun ,boy uzatması yanında ,kanı,kan hücreleri kemik yoğunluğunu, kalsiyumu ve magnezyumu artırır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hüseyin Ermişten Boy Uzatma” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar