İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BİTKİSEL GÖĞÜS BÜYÜTME KÜRÜ

Bitkisel Göğüs büyütme yöntemini kullanmak isteyen hanımlar için müjdeli haber Dr İbrahim Saraçoğlundan geldi. İbrahim Saraçoğlunun önermiş olduğu bitkisel kürümüz ;
AVAKADO : Olgun bir avakado alın. Eğer avakodo olgun değilse, bir gazeteye sarılarak 2-4 gün arası bekletin. Yumuşamış olan avakadonun kabuklarını ince bir şekilde soyun. Çatalla ezerek üzerine limon sıkın.. Haftada 3 defa yenir. Ayrıca, kemoterapi hastalarına da çok faydalıdır.
KARABAŞOTU : Göğüsleri büyütmekte çok faydalıdır.
ANAMUR MUZU : Anamur muzu, haftanın her günü yenirse, göğüsleri büyütmeye fayda sağlar. Ama haftada 1 defa yenirse, kabızlığa neden olur.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BİTKİSEL GÖĞÜS BÜYÜTME KÜRÜ” hakkında 3 yorum var

 • tuba

  sadece hangı bıtkılerın etkılı oldugunu belırtmıssınız bu bıtkler yenılcek mı içilicek mı bizi bilgilendirirseniz cok sewinirim.

 • yeliz

  ya sadece bitkiler belirtilmiş bunlar arkadasmızın dedıgı gıbı yenıleekmı ıcılecekmı tamam anladım karabas otu ama nasıl kullanılacak bunu bılmıyoruz bi bilgilendirirseniz bizi acil cok sevınırız..

 • zeynep

  gögüs büyütme ne bitkiler almalıyım ve nasıl uygulamalıyım bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler ……..

 • İlginizi Çekebilir
  Diş Macunu İle Gebelik Testi

  Diş Macunu İle Gebelik Testi

  17 Mayıs 2017
  1930

  Sponsor Bağlantılar