İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN SAÇ BAKIM KÜRLERİ

Dönem dönem, saç sorunları hepimiz yaşamışızdır. Saçlarda aşırı dökülme, kepeklenme, aşırı yağlanma, gibi sorunlar bizi adeta çılgına çevirir. Hele bir de kelleşmeye başlamışsak yandığımızın resmidir. İbrahim saraçoğlundan tüm bu sorunlar için tamamen bitkisel ve kolayca uygulanabilecek bakım önerileri sunuyoruz.
KELLİK VE SAÇ DÖKÜLMELERİ İÇİN : Yağlanan saçlar daha çok dökülür ve yerine yenileri çıkmazsa kelliğe sebep olur. Kellik için en iyi ilaçlardan bir tanesi, sarımsaktır. Sarımsak dökülmüş olan saçlarınızın yeniden çıkmasına yardımcı oacaktır.
YAĞLI SAÇLAR İÇİN LAVANTA KÜRÜ : Bir tutam lavanta 3 su bardağı (750 Ml) suyun içinde 7-8 dakika kaynatılır. Saçlarınızı daha önceden temizlemiş olmanız gerekir.Elde ettiğiniz lavanta suyuyla saçlarınızı yıkayıp 30 dakiak bekletin. sonra duru su ile yıkayın.
KEPEKLİ SAÇLAR İÇİN ISIRGAN OTU KÜRÜ : 1 tutam ısırgan otunu 750 ml suyu ile 3 dakika kaynatın. Temiz saçlarınızı bu su ile yıkayın. 30 dakika bekletip yıkayın.
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN SAÇ BAKIM KÜRLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar