İnce Kaşları Kalın Gösteren Makyaj

Bir dönem incecik kaşlar moda olmuştu ve pek çok kadın bu moda akımına uyup, kaşlarını incecik hale getirmişti. Ama artık günümüzde ince kaş demode oldu ve kalın kaş modası yeniden gündeme geldi. Son bir kaç yıldır  tüm kadınlar kalın kaşları ile güzelliklerini perçinliyor. Ünlü ünsüz pek çok kadın kalın kaş modasının başlaması ile birlikte kaşlarını kalınlaştırma çabası içine girdi. Ama bazı kadınlar kaşlarını kalınlaştırmak konusunda büyük sıkıntı yaşıyor. Küsmüş olan kaşları yeniden canlandırıp kalınlaştırmak hiç de kolay değil.  İnce kaşları nasıl kalın gösterebilirim diyen hanım okurlarımız için, ince kaşları kalın gösteren makyaj hileleri konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Kalın kaş modası olması bir tarafa, ince kaşların dökülme ve yüz ifadesini bozma riski çok yüksek. En azından dışarıdan kaşlarınızı besleyip kalınmasını sağlayana kadara ince kaşları kalın gösteren makyaj ile siz de dilediğiniz kalın kaşlara sahip olabilirsiniz. İnce kaşları kalın göstermek için bir kaç makyaj malzemesine ihtiyacınız olacak. Öncelikle makyaj malzemelerinin ne olduğunu sayalım. Ardından da ince kaş nasıl kalın gösterilir , ince kaşları kalın gösteren makyaj nasıl yapılır konusundan bahsedelim.

İnce Kaşları Kalın Göstermek İçin Makyajda Kullanılacak Malzemeler

  • Ten ve kaş renginize göre, siyah veya kahverengi kaş kalemi
  • Kaş fırçası,
  • Kaş farı ve kaş maskarası

ince_kaslari_kalin_gostermek_icin

İnce Kaşları Kalın Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır

Öncelikle kaş farını taşırmamaya dikkat ederek, kaşlarınıza uygulayın ve teniznize iyice yedirin. İstediğiniz kaş modelini, kendi kaşlarınızın dışına taşırarak belirgin hale getirin. Kaş kalemi ile kenardaki kaş hatlarının üzerinden geçin ve kaş fırçası ile çok keskin görünen kaş hatlarını dağıtın.  Kaş maskarası ile kaşlarınızın daha dolgun görünmesini sağlayın. İnce kaş kalemi ile son dokunuşları yaparak kaş makyajınızı tamamlayın. İşte bu kadar. Şimdi dilediğiniz gibi kalın kaşlara sahipsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İnce Kaşları Kalın Gösteren Makyaj” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
4723
Diş Macunu İle Gebelik Testi

Diş Macunu İle Gebelik Testi

17 Mayıs 2017
1907
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1617

Sponsor Bağlantılar