Japon Su Terapisi İle Ömrünüzü 20 Yıl Uzatabilirsiniz

Sağlık 19 Mart 2017

Su insanlık için son derece önemlidir. İnsan vücudunun büyük bölümü sudan meydana gelmektedir. Bu sebeple mutlaka ve mutlaka su tüketimine çok önem verilmelidir. Japon su terapisi ömrünüzü 20 yıla kadar uzatabilecek bir terapidir. Bildiğiniz üzere Japonlar alternatif tıpa son derece önem vermekteler.  Japon geleneksel tıbbı, su terapisinin verimliliğini doğrulamıştır. Japon su terapisi.şeker hastalığı, menenjit, üriner sistem rahatsızlıkları, gastrit, epilepsi, ağrı, kardiyovasküler hastalıklar,kandaki yağ düzeyi yüksekliklerinde, böbrek hastalıkları, sinir sistemi bozukluğu hemoroid gibi rahatsızlıklarda doğal tedavi aracıdır.

su_terapisi

Makalemin bu bölümünde Japon su terapisinin nasıl yapıldığı konusunda bilgiler sunacağım. Sabah uyanınca, 4 bardak ılık su için ve 45 dakika hiç bir şey yemeyin. 45 dakika sonra kahvaltı yapabilirsiniz. Japon su terapisi her 3 öğünden 15 dakika sonra ılık su tüketilmesini ve 2 saat boyunca hiç bir şey yenilmemesini öneriyor. Japon su terapisini 30 gün boyunca aksatmadan uygulayın. Bu süre içerisinde vücudun büyük kısmı temizlenecektir. Bilim adamlarına göre de Japon su terapisini günlük hayatımızın bir parçası olması gerekiyor. Üstelik Japon su terapisinin sık idrara çıkmak dışında hiç bir yan etkisi de bulunmuyor. Burada önemli bir ayrıntıyı da sizlerle paylaşayım. Japon halkı asla soğuk su içmezmiş. Ilık su ve yemeklerde sıcak çay tüketimi.. Bundan dolayıdır ki, Japonlar dünyanın en uzun ömürlü ve sağlıklı insanlarıdır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Japon Su Terapisi İle Ömrünüzü 20 Yıl Uzatabilirsiniz” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar