Kadınların Sürekli Tacizine Uğrayan Erkekler de Var !

Pratik Bilgiler 02 Ocak 2016

Bu makalede yer alan bilgiler tamamen gerçek. Bu ülkede yaşayan erkekler sürekli olarak kadınların sözlü ve fiziksel tacizine maruz kalıyorlar ve şikayetçi oluyorlar. Bu söylediğimiz şey bizim ülkemiz için çok ütopya bir durum olsa da Suudi Arabistan’daki erkeklerin kabusu haline gelmiş durumda.

erkekleri_taciz_eden_kadinlar

Suudi Arabistan’daki bir alışveriş merkezinden kadınlar erkekleri sözlü ve fiziksel olarak  taciz edip bir üstüne üstlük onları takip ediyorlar. Bu durum bizim ülkemizde tam tersi. Erkeklerin kadınlara sözlü ve fiziksel tacizlerinin yanı sıra bir de takip edip olayı daha üst boyuta taşıması artık neredeyse normal karşılanmaya başlandı. Bu durum kesinlikle normal olmamasına karşın. Erkekler kadınların kabusu haline geldi. Suudi erkeler ise kadınların kabus haline gelen tacizlerinden bıkmış durumda.

arap_kadinlari

Alışveriş merkezinde 1 defa aynı şekilde erkekleri taciz eden kadınlar için şikayet gündeme gelmiş durumda. Cidde de meydana gelen olayda erkekler toplumda damgalanmamak için şikayeti remi olarak değil gayr remi şekilde yapmış durumda. Bu haberi okuyunca hem sizinle paylaşmak istedim hem de pek çok ünlü ismin oynadığı Tersine Dünya filmini hatırladım. Suudi erkeklerin durumu da aynen o filmdeki gibi. Toplum içinde teşhir olmamak, adlarının çıkmaması için resmi şikayette bile bulunamamışlar. İlginç Doğrusu.. Suudi Erkekler kadınların bu davranışları için çok ağır şekilde cezalandırılmaları gerektiği konusunda hem fikir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kadınların Sürekli Tacizine Uğrayan Erkekler de Var !” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
1373
Nehir Turları

Nehir Turları

07 Mayıs 2019
1120

Sponsor Bağlantılar