Kadınların Yeni Gözdesi Siyah Pırlanta En Güzel Yüzük Modelleriyle Karşınızda!

Moda 15 Aralık 2016

Pırlanta yüzük bir başka adıyla elmas yüzük her daim kadınların gözdesi olmuştur. Hangi kadın muhteşem görünen bir pırlanta yüzüğe hayır diyebilir değil mi? Bu zamana kadar pırlanta yüzükler genellikle şeffaf olurdu. Ama artık o klişede değişti. Artık siyah pırlanta yüzükler moda. Peki bu siyah pırlanta nedir? Değeri/fiyatı ne kadardır?

Siyah Pırlanta

siyah_pirlanta

Siyah pırlanta/siyah elmas nadir bulunan ve oldukça kaliteli bir mücevherdir. Eğer pırlanta bir yüzük almak isterseniz, fiyatı, pırlantanın rengine ve kalitesine göre değişir. Ama yaklaşık olarak bir pırlanta yüzüğün fiyatı 15 bin doları bulur. Siyah pırlantanın doğal olanı olduğu gibi, laboratuvarda üretilenleri de bulunmaktadır. Bu sebeple siyah pırlanta alırken dikkatli davranmanız gerekir.

Siyah Pırlanta mı Yoksa Beyaz Pırlanta mı ?

siyah_pirlanta_yuzuk

Siyah pırlanta son günlerin oldukça gözde mücevherlerindendir ve değerlidir. Ama siyah pırlanta mı daha değerli beyaz pırlanta mı derseniz beyaz pırlantanın daha değerli olduğunu da söylemem gerekir. Elmas maruz kaldığı basınç farkı ve ısı farkına göre renk alır. Siyah pırlantanın rengi de ısı ve basınç farkından dolayı siyahtır. 5 kıratlık bir siyah pırlantanın fiyatı 5 bin dolar civarındadır. Yani sizin anlayacağınız, siyah pırlanta beyaz pırlantaya göre daha kolay bulunur ve bu sebeple de daha ucuzdur. 5 kıratlık bir beyaz pırlantanın değeri, 25-30 bin dolar civarındadır.

Siyah Pırlanta Pırlantanın En Kötüsü

siyah_pirlanta_yuzuk_modelleri

Siyah pırlanta pırlantanın en kötü halidir desem yanlış bir ifade kulanmış olmam. Ama son dönemlerde bu kadar gözde olmasının bir nedeni var elbette. Pazarlama dehası reklamlar…Birbirinden güzel siyah pırlanta yüzük modelleri pek çok kadının hayalini süslüyor. Siyah pırlantanın kullanım şekli, büyüklüğü ve kalitesi fiyatını belirler. Yüzüğün etrafına sıralanmış olan beyaz pırlantalar fiyatını artırsa da beyaz pırlanta kadar pahalı olamaz.

siyah_elmas_yuzuk_modelleri

Siyah Pırlanta Yüzük Modelleri

Siyah pırlanta yüzük modelleri birbirinden güzel ve birbirinden göz alıcı.Eğer siz de siyah pırlanta yüzük düşünüyorsanız, makaleye eklediğim görsellerden en güzel siyah pırlanta yüzük modellerini görebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kadınların Yeni Gözdesi Siyah Pırlanta En Güzel Yüzük Modelleriyle Karşınızda!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar