Kalıcı Fön Olarak Bilinen Brezilya Fönü Yapılışı ve Fiyatı

Evde Saç Bakımı 03 Mart 2011

Kalıcı Fön Olarak Bilinen Brezilya Fönü Yapılışı ve Fiyatı konusunda sizleri bilgilendrmek istiyorum bu günk makalemde. Kalıcı Fön,Kalıcı Fön Nasıl Yapılır,Kalıcı Fön Fiyatları,Kalıcı Fön Fiyatı, Kalıcı Fönün Zararları,Kalıcı fön Zararlı mı gibi Brezilya fönü hakkında merak edilen tüm bilgileri makalemde bulabilirsiniz. Öncelikle kalıcı fön/Brezilya fönü nedir sorusunun cevabını vererek başlayayım.

Kalıcı Fön Nedir Kalıcı Fön Tarihçesi-Kalıcı Fön Nedir ?

brezilya_fonu_kalici_fon_nedir

 

Brezilya’da 5 yıl önce keşfedilen kalıcı fön sayesinde saçın şekli üç ay boyunca hiç bozulmuyor. Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön, saçları sadece düzleştirmekle kalmıyor aynı zamanda bakımlı bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Kalıcı Fön Fiyatı,Kalıcı Fönün Fiyatı Ne Kadar-Kalıcı Fön Fiyatları

Brezilyalı süpermodel Gisele Bündchen ve Amerikalı televizyon yıldızı Nicole Ritchie gibi ünlülerin kullandığı bu yöntemin maliyeti 307 dolar

Kalıcı Fön Nasıl Yapılır ?

brezilya_fonu_kalici_fon

İşlem 5 aşamada gerçekleştiriliyor ve yaklaşık olarak bir saatte tamamlanıyor. Saç; keratin ve formaldehid kimyasalı sürülüp, ütüleniyor. Bu yöntem sayesinde saç, yumuşaklık ve parlaklık kazanıyor. Elektriklenmiyor ayrıca neme karşı da koruma sağlıyor.

Kalıcı Fönün Zararları-Kalıcı fön Zararlı mı ?

Uygulamayı yapacak kişinin bilgi sahibi olması gerekiyor. Aksi taktirde kimyasalların yanlış karıştırılması ve kullanılması, saç dökülmesi ve hatta kel kalma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kalıcı Fön Olarak Bilinen Brezilya Fönü Yapılışı ve Fiyatı” hakkında 3 yorum var

  • aysel

    benim saçlarım çok kısa koltuk altı hizasında kaça olur dalgalı ama düz birazda kaça olur 50 tl ye olurmu ?

  • tugay

    en son kaca olur ?

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar