Karbonatla Dişleri Fırçalamanın Faydaları

Sağlık 13 Mart 2017

Sizlere daha önceki bir makalemde diş fırçası temizliği için karbonat kullanımını önermiştim. Daha doğrusu doğal yaşam uzmanı Erkan Şamcı’nın önerisini sizlerle paylaşmıştım. Bu gün yine Erkan Şamcı’nın önerisi ile karbonatla dişleri fırçalamanın faydalarına değineceğim. Karbonat sadece diş fırçası temizliği için değil, ağız sağlığı ve ağız için hijyeni de sağlaması ve doğal olması açısından çok önemlidir. Karbonatla diş fırçası temizliği konulu makalem BURADAN ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim karbonatla  diş fırçalamanın faydaları ve Erkan Şamcı’nın önerilerine.

Erkan Şamcı’dan Karbonatla Diş Fırçalamanın Faydaları

erkan_samci_karbonatla_dis_fircalamanin_faydalari

Haftada 1 defa diş fırçasını karbonata batırıp, dişlerinizi karbonatla fırçalamanız, ağız içindeki hijyenin tam ve doğal olmasını sağlar. Ayrıca, diş etleri için de çok faydalıdır. Dişlerinin daha temiz ve beyaz olmasını sağlar. Ayrıca, yarım bardak suyun içine 1 çay kaşığı karbonat atıp iyice karıştırdıktan sonra, karbonatlı su ile gargara yaparsanız, ağızda oluşabilecek kötü kokulardan da kurtulmuş olursunuz.  Karbonat ağız sağlığı, hijyeni ve kişisel bakım için son derece önemli, doğal ve ekonomik bir malzemedir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Karbonatla Dişleri Fırçalamanın Faydaları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar