Karınca Yumurtası Yağı

Karınca Yumurtası Yağı istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve en doğal yoludur. Şifalı bitkisel yağlar içerisinde, vücutta istenmeyen tüylerin azaltılması ve zamanla yok edilmesi amacıyla kullanılan bir yağdır. Bu gün sizlere  Karınca Yumurtası Yağı,Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır,Karınca Yumurtası Yağının Faydaları,Karınca Yumurtası Yağının zararları konusunda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını vermek istiyoruz.

İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm

Karınca Yumurtası Yağı, İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm Olarak gösterilen bir alternatif. Karınca Yumrutası Yağı Kullanımı da oldukça basit.

Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır ?

 

Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

istenmeyen_tuylere_dogal_cozum

Karınca Yumurtası Yağının Faydaları

İlk seanstan sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün. Karınca yumurtası yağının  yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içerir bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

Karınca Yumurtası Yağının zararları

 

Karınca yumurtası Yağının Bilinen Hiç Bir zararı ve yan etkisi yoktur. Sadece kokusu biraz kötü…
Tüyler alındıkdan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır. Denemekte yarar var bence.Karınca Yumurtası Yağı,Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır,Karınca Yumurtası Yağının Faydaları,Karınca Yumrutası Yağının zararları,İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm,Karınca yumurtası yağının  yan etkisi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Karınca Yumurtası Yağı” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3657
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1575

Sponsor Bağlantılar