KAŞ ALMANIN PÜF NOKTALARI

Kadın olmak çok zor bir iş. Özellikle güzelleşmek için çekilen acıları düşünürseniz. Ama bunlar dışında kadın olmak çok da keyifli bir iş. Çünkü kadınlar estetiğe ve güzelliğe çok daha önem veriyorlar ve bunu da başta kendilerine olmak üzere çevrelerine de uyguluyorlar. Şimdi kadınlar için acı erici olan bir işlemden bahsetmek istiyorum. Kaş aldırmak. Kaş insanın mimarıdır. Eğer düzgün ve güzel laınırsa kaş, bakışlarınızın anlamını bile değiştirebilir.
Biraz dikkat ve biraz özenle kaşlarınıza kusursuz bir şekil verebilir ve gözlerinize daha anlamlı ifadeler kazandırabilirsiniz.Kaşlarınızı bir uzmana teslim etmek yerine kendiniz de şekillendirebilirsiniz. Elbette bazı ayrıntıları gözetmek şartıyla:
• Önce sıcak bir duş alıp gözeneklerin buharla açılmasını sağlayın.
• Kaşlarınızı alırken her seferinde tek tüyü alın ve hareketinizi mutlaka kaşın çıkış yönüne göre gerçekleştirin.
• Acıyı engellemek için evde kaşlarınızın üzerine kısa bir süre için buz tutun.
• Kaşlarınızdaki boşlukları doldurmak için kaş kalemleri yerine fırçalı kaş boya setlerini deneyin. Fırçanın yumuşak dokunuşları sert kalem darbelerinden çok daha doğal görünecektir.
• İşinizi bitirdikten sonra cildinize mutlaka sıkılaştırıcı bir tonik uygulamayı ihmal etmeyin.
• Cımbızla aldığınız kaşlarınızın etrafı şişip kızarabilir. Dışarı çıkacaksanız bunları az miktarda kapatıcı sürerek kamufle edebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KAŞ ALMANIN PÜF NOKTALARI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3603
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1567

Sponsor Bağlantılar