Kaşları Güçlendirmek İçin

Kaş yüzümüzün en önemli unsuru belkide. Aslında gözleri korumak için var olan kaşlar ifademizin belirleyen en önemli şeydir. O sebeple de kaşların doğru bir biçimde şekillendirilmesi ve çok inceltilmemesi gerekir. Kaşlardaki yanlış şekillendirme yüzünüzün ifadesini bir anda değiştirip, hiç istemediğiniz bir ifadeye bürünmesini sağlayabilir. Kaşlarla sürekli oynanması da kaşlarınızdaki kılların zayıflayarak zamanla dökülmesine sebep olabilir. dogadansifaya.com bloğumuzun cilt bakımı ve güzellik bölümünde sizlere kaşları güçlendirmek için ne yapmak gerekir sorusunun cevabını vereceğiz. Evinizde kolaylıkla bulunabilecek malzemeler ile, kaşlarınızı güçlendirirken, kökleri sağlam kaşlara sahip olmanın da keyfini çıkarabilirsiniz. Kaşları güçlendirmek için uygulayabileceğiniz pek çok formül mevcut. Ama biz sizlere, kaşları güçlendirmek için en çok işe yarayan 4 farklı formül vereceğiz. Size önerdiğimiz kaş güçlendiren formüllerden hangisini dilerseniz, onu uygulayabilirsiniz. Verdiğimiz formüllerden bir tanesini uygulamanız yeterli olacaktır. Ya da isterseniz dönüşümlü olarak uygulayabilirsiniz. Karar tamamen size ait. Daha güçlü kaşlara sahip olmak istiyorsanız bu önerilere kulak verin. İşte kaşlarınızı güçlendirmek için uygulayacağınız en basit formüller…Şimdi sırayla kaşları güçlendirmek için ne yapmalı sorusunun cevaplarını verelim.

kaslari_guclendirmek_vazelin_sogan_suyu

Kaşları Güçlendirmek İçin Vazelin

Vazelin hemen hemen herkesin evinde vardır. Ama kaşları güçlendirmek için vazelin kullanan kişilerin sayısı oldukça azdır diye tahmin ediyorum. Siz de ekonomik ve iyi bir kaş güçlendirici arıyorsanız vazelin tam size göre. Kaşları güçlendirmek için vazelin uygulaması nasıl yapılır bakalım. Bir kaç hafta boyunca, bitmiş bir rimelin fırçası ile kaşlarınıza vazelin sürmeniz yeterli olacaktır. Bir kaç hafta sonra, kaşlarınızdaki farkı çok rahatlıkla görebilirsiniz.

Kaşları Güçlendirmek için Hint Yağı

Kaşları güçlendirmek için kullanabileceğiniz bir diğer doğal yöntem, hint yağı kullanmaktır. Hint yağı kıl kökleri üzerinde son derece güçlü bir etkiye sahiptir. Hint yağı ile kıl köklerini ve dolayısıyla kaşlarınızı güçlendirmek için, günde 1 defa fırça yardımı ile kaşlarınıza sürmeniz yeterli olacaktır. Hint yağını sürerken kaşlarınıza masaj yapmanızın da çok büyük faydası olacaktır. Hint yağı kaşlarınızda en az 30 dakika kalmalıdır.

kaslari_guclendirmek_icin_ne_yapmali

Kaşları Güçlendirmek İçin Aloe Vera Suyu

Aloe vera suyu, cilt bakımının ve güzelliğin en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesi. Aloe Vera suyu, kaşları da güçlendirmek için kullanılabilecek bir ürün. Kaşları güçlendirmek için aole vera suyu günde  defa kaşlarınıza sürmeniz gerekmekte. Aloe vera suyu kaşları güçlendirirken aynı zamanda kaşlarınızın da parlak olmasını sağlar.

Kaşları Güçlendirmek İçin Soğan Suyu

Kaşları güçlendirmek için sarımsak uygulamasını eminim ki pek çok kişi duymuştur. Ama kaşları güçlendirmek için soğan suyu uygulamak pek de duyulmuş bir formül değil. Soğan suyu kaşları güçlendirmek için son derece idealdir. Bunun için yapmanız gereken Soğanı iyice ezip, çıkan soğan suyunu bir pamuk yardımı ile kaşlarınıza sürmek. Bir kaç saat boyunca yıkamadan soğan suyunun kaşlarınızda kalmasını sağlarsanız, soğan suyunun içinde bulunan kükürt kaşlarınızın güçlenmesine çok fayda sağlayacaktır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kaşları Güçlendirmek İçin” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3711
Diş Macunu İle Gebelik Testi

Diş Macunu İle Gebelik Testi

17 Mayıs 2017
1882
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1578

Sponsor Bağlantılar