KELLİĞE- SAÇ DÖKÜLMESİNE DOĞAL ÇÖZÜM YILAN YAĞI

Müjde ! Artık kellik, saç dökülmesi sorun olmaktan çıkıyor. Yani kelliğin ilacı bulundu. Her geçen gün doğal ilaçlkrala tedavi yöntemleri gelişiyor ve bir çok soruna da çözüm buluyor. Saç dökülmesi kadın erkek herkesin problemi. Saç dökülmeleri ırsi olduğu kadar kansızlıktan strese pek çok sebeple meydana gelebilir. Bu konularda insanlar modern tıpta çare bulamıyorlar ise alternatif tıpla doğal çözümlere yöneliyorlar.İşte bunlardan bir tanesi, Yılan yağı saç dökülmelerine ve zayıf saçlara birebir doğal bakım ürünü. Yılan yağı güçsüz ve zayıf olan saçları güçlendirerek daha hızlı uzamasını sağlıyor. Irsi olmayan saç dökülmelerinde saçların yeniden çıktığı , ırsi saç dökülmelerinde ise saçsız bölgede önce tüylenme meydana getirdiği ve ardından da zamanla saç çıkardığı belirtiliyor. Halihazırda mevcut olan saçların da dökülmesini engelliyor.
TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ŞEKLİ
Yılan yağı haftada en az üç gün uygulanmalı. İyi sonuç almak için aralıksız olarak 1 aylık kür uygulanması gerekiyor. Saç çıkmasını istediğiniz bölgeye parmak uçlarıyla masaj yapmak suretiyle 5-10 dakika friksiyon yapılmalı. Yapılan masajdan sonra yılan yağını saçınızda 3 saat bekletin ve saçlarınızı şampuanla yıkayın.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KELLİĞE- SAÇ DÖKÜLMESİNE DOĞAL ÇÖZÜM YILAN YAĞI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar