KIRIŞIKLIKLAR İÇİN DOĞAL MASKE ÖNERİLERİ

Gerek yaşın ilerlemesi, gerekse, dikkasiz mimikler sonucu ortaya çıkan kırışıklıklar, doğal yöntemlerle de alt edilebilir. Pek çok bitki, cilt bakımı ve güzellik için kullanılabiliyor ve çok da güzel sonuçlar veriyor. Peki bu bitkilerden yapılabilecek, ve sizleri çok daha genç gösterecek maske önerileri ister misiniz ? 2 ayrı tarifimiz mevcut.
1. TARİF :  Bir miktar ıhlamuru, çiçek ve yapraklarıyla birlikte ezin. Daha sonra süt ve salatalık suyu ilave ederek, krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Yatmadan önce cildinize sürün. Haftada 2 defa uygulayabilirsiniz.
2. TARİF : Aynı miktarlarda acı badem yağı, pirinç unu ve 1 yumurtanın sarısını, bir kabın içinde, krem kıvamına gelinceye kadar, süt ilave ederek iyice karıştırın. Hazırladığınız kremi, banyodan bir saat önce cildinize masaj yaparak sürün. Haftada bir kez uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KIRIŞIKLIKLAR İÇİN DOĞAL MASKE ÖNERİLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3711
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1578

Sponsor Bağlantılar