Küçük Odalara Sihirli Dokunuşlar Yapabilirsiniz

Dekorasyon 23 Ocak 2016

Evlerdeki en büyük sıkıntılardan bir tanesi küçük odalar. Bu odaları en kullanışlı şekilde dekore etmek ve en güzel şekilde kullanabilmek gerçekten de zor iş. eğer sizin de evinizde küçük oda veya odalar var ise, bu odaların dekorasyonu için neler yapmanız gerektiği ya da nasıl bir dekorasyon yolu izlemeniz gerektiği konusunda sizlere püf noktaları vermek istiyorum. Eğer bir doğru adımları izlerseniz, küçük odanın içine 3 kişilik yatak ve bir de çalışma masası sığdırabilirsiniz. Ve üzerine odada rahat hareket edebileceğiniz alan bile kalacak.

Küçük Oda İçin 3 Yataklı Dekorasyon

kucuk_oda_dekorasyonu

Bu modelde, odaya 3 ayrı yatak sığdırıp, hem aile fertleri için, hem de gelen misafirleriniz için yatacak yer sağlayabilirsiniz. Çok az yer kaplıyor olması harika.

Çalışma Masası ve İki Yatak Bir Arada

kucuk_oda_dekorasyonu_icin_yatak

Bu modelde de iki kat yatak üzerine, çalışma masası mevcut. Bu da yine küçük odaları en iyi değerlendirmenin en iyi yolu.

Yavrulayan Yatak Modeli

kucuk_oda_yavrulayan_yatak

Bu modelimiz de yavrulayan yatak. Bir yatak sığacak yere 3 farklı yatak sığdırmak için ideal. Evdeki çocuklar ve gelen misafirlerinizi ağırlamak için ekstra yer.

Altı Çalışma Masası Üstü Yatak

alti_calisma_masasi_ustu_yatak_yatak

Bu model, öğrenci odası olarak mükemmel. altı çalışma masası üstü ise yatak olan bu model size yerden oldukça fazla tasarruf ettirecek.

Altı Dolap Üstü Yatak

alti_dolap_ustu_yatak_yatak

Bu modelde de daha küçük odalar için ideal bir kullanım sağlanabilir. Altı dolap ve çalışma masası üstü ise yatak olan bu model size yer açısından çok büyük tasarruf sağlar ve tüm dağınıklığı toplar. Üstelik basamaklar çekmeceli olduğundan komidin olarak kullanılabilir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Küçük Odalara Sihirli Dokunuşlar Yapabilirsiniz” Konulu yazıdaki yorumlar

 • seckinilker

  çalışma masası ve 2 yatak bir arada modeli nereden satın alabılırım

 • İlginizi Çekebilir
  2017 Dekorasyon Trendleri

  2017 Dekorasyon Trendleri

  08 Mart 2017
  765

  Sponsor Bağlantılar