LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZDAN PROSTAT BÖBREK VE BOĞAZ TAŞI DİŞ AĞRISI BARSAK GAZLARI İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER

Ömer Osman Korkmaz 13 Ocak 2010

Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz, diş ağrısı, prostat, gaz sorunu, vücuttaki taşlar  için, kesin çözümler olacağını söylediği bitkisel kürlerini açıkladı. Bu kürlerden yaptığımız derlemeleri, sizlerle paylaşmak istiyoruz.
DİŞ AĞRILARI İÇİN :
karanfil yağını ,dişin ağrıyan yerine kulak çubuğu yardımı ile sür.yada pamuğa 1-2 damla damlatıp ağrıyan yere tutabilirsiniz. bu hem diş ağrılarına hem de diş eti ağrılarına çok faydalı olur.
PROSTAT İÇİN ;
GEREKLİ MALZEMELER :
*3 litre su,
*50 gr. Kereviz tohumu,
*50 gr. Erkek ısırgan otu tohumu,
* 50 gr. Ardıç tohumu,
* 100 gr. Eğri kökü,
* 100 gr. Arpa,
* 1 tutam ayrıkotu,
* 1 tutam mısır püskülü,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tencerini içerisine, suyu, tohumları ve diğer malzemeleri koyun. Koyulaşıncaya kadar kaynatın. Kaynama süresi en az 1 saat olmalıdır. Koyulaşınca ocaktan indirin ve soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra süzün ve cam kavonaza koyun. En büyük prostat bile 3 ay içinde yok olacaktır.
* Bu kür, henüz prostat teşhisi koyulmayıp, çatallı işemeye başlayan erkeler için de çok fayda sağlar. Kürü uygulamaya başladıktan sonra 1 ay içerisinde, çatallı işeme problemi ortadan kalkar.
Ömer Osman Korkmaz, 13 Aralık 2010 Çarşamba günü, Nur Ertük’ün programına konuk oldu ve çok faydalı önerilerde bulundu.
TAŞ PROBLEMİ ;
Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz, vücutta oluşan böbrek taşı kum, boğaz taşı safra taşı gibi, pek çok taş problemine çözüm olan bitkisel kürünü açıkladı.
PROSTATA KESİN ÇÖZÜM :
GEREKLİ MALZEMELER:
* 1 kg çekirdekli salatalık,
* 2 litre su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Salatalığı yıkayın ve kuşbaşı doğrayın. Suyun içine koyup 20 dakika kaynatın ve bu suyu için.1 ay boyunca uygulayın. Böbreklerdeki taşları, kumları eritir ve boğazda oluşan taşalarında erimesini de sağlar. Ayrıca, cildi güzelleştirir.
GAZ PROBLEMİ ;
Gaz problemi, küçük büyük, herkesin sorunu. Bebeklerde de sıklıkla rastalanan gaz sorunu için, Ömer Osman Korkmaz’ın bitkisel önerileri çok fayda sağlayacak türden.
* Anne ,hergün 2 kaşık elma sirkesi ilave edilmiş 1 bardak su yu içmeli ve 1 litre suyun içinde 1 bağ dereotunu 1-2 dakika kadar kaynatıp suyunu içerse gaz sorununa çözüm olur.
* Eğer, bebek 2 aydan daha küçükse, bu damladan anne günde 5-6 damla içerse sütünden bebeğe geçmiş olur ve bebeklerdeki gaz sorununa faydalı olur.
*Bebeğiniz, 2 aydan daha büyük bebeklerin ağzına 1 damlacık acı elma yağı damlatırsanız hergün gaz problemi olmaz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZDAN PROSTAT BÖBREK VE BOĞAZ TAŞI DİŞ AĞRISI BARSAK GAZLARI İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER” hakkında 4 yorum var

 • Mehmet

  bu prostat tedavisinin kullanım şekli nasıl ? malzemeleri kaynattıktan sonra günlükmü içecez saatlikmi bir anlatırsan çok iyi olur

 • Prostatit

  Çok tuhaf bi öneri olmuş, kavanoza koyduğumuz kür nasıl olacak da bize fayda edecek diye uzun uzun düşündüm, bulamayınca da sorayım dedim. Bunu nasıl kullanacağız kavanoza koyup seyredecek miyiz, sıvılaştırıp içecek miyiz, kaşıkla yiyecek miyiz, şayet yiyeceksek miktarı ne ? Yok bu sürülerek kullanılıyorsa böbreğe mi, prostata mı, nereye, ne kadar süreceğiz ? Bütün bunları burada belirtmemenizin sebebi acaba malzemeler satılsın, kullanıcı ne yaparsa yapsın zihniyeti mi ?

  1. admin

   Sayın okurumuz. Öncelikle verilen bilgilein direkt olarak, Ömer Osman Kormaz ın TV programında anlatmış olduğu bilgilerden derlenmiş olduğunu belirtmek isterim. Eğer o sırada kullanımı konusunda net bir bilgi vermemiş ve başka bilgilere geçmişse, kullanımının nasıl oluğunu yanlış kullanıma sebebiyet vermemek için yazmamış olmamız gayet normal bir durumdur. Ayrıca malzemelerin satışı konusunda bir endişemiz kesinlikle olamaz. Çünkü, sayfamız sadece bilgi amaçlı bir sayfa olmakla birlikte, sizin de rahatlıkla görebileceğiniz gibi her hangibir malzemenin satışı tarafımızdan yapılmamaktadır. Lütfen insanları yanıltıcı bilgiler vermeyiniz.

 • Prostatit

  Yukarıda yazdığım yorumda kür ile ne yapılacağını, kürün nasıl kullanılacağını belirtmeyen site yetkililerine hicvederek nasıl kullanılacağına dair soru mu sormuştum.

  Biraz araştırdım 20-30 dk vakit kaybettim ve buldum sizde aynı vakti kaybetmeyin diye burada paylaşmak istedim.Bundan sonrası kopyala/yapıştırdır.

  3 litre su 50 gr. Kereviz tohumu 50 gr. Erkek ısırgan otu tohumu( erkek ısırgan tek dal halinde büyür ve boyu uzun olur. Dişi ısırgan çok dallı ve daha bodur olur. Erkek ısırgan tohumu daha pahalıya satılmaktadır.rengi daha parlak ve daha siyahtır.) 50 gr. Ardıç tohumu 100 gr. Eğri kökü 100 gr. Arpa 1 tutam ayrıkotu 1 tutam mısır püskülü Suyu tencereye koyun tohumları suyun içine koyun. Diğer malzemeleri de yıkayıp suyun içine koyun ve en az 1 saat kaynatın. Kaynadıkça su koyulaşacaktır. Koyulaşınca ocaktan indirin ve soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra süzün ve cam kavonaza koyun.buzdolabında saklayın.. günde yarım çay bardağı sabah aç karınına ve akşam ve yatarken de yarım çay bardağı olmak üzere günde 3 kere için. ilk günler sık idrara çıkma olur .bu normaldir. ve iyileşmeye işarettir.bu yaptığınız formül 1 aylık bir formüldür. 3 ayda 1 er kere kaynatıp her gün kullanın. 3 ay boyunca düzenli olarak için.En büyük prostat bile 3 ay içinde yok olacaktır. Eğer henüz prostat yok ise,fakat çatal işemeye başladıysanız da hemen bu kürü uygularsanız 1 ay içinde çatal işemeniz sona erer. Lokman hekim erkeklere ,idrarlarını ayakta değil oturarak yapmalarını öneriyor. Ayakta idrar yapıldığında idrar tam olarak boşaltılamıyor ve bu yüzden prostat meydana geliyor diye sözlerine ekledi. sağlıklı erkekler için koruyucu olması bakımında bu kürü senede 1 kere uygulamalrı yetrli olacaktır.

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar