LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZIN BİTKİSEL KÜR ÖNERİLERİ

Ömer Osman Korkmaz 02 Şubat 2010

Ömer OSman Korkmaz, Güzlük hayatta, kolaylıkla uygulabaişlecek olan pratik önerilerde bulundu. Bu önerileri, sizler için derledik.
DİŞ AĞRISI VE DİŞETİ AĞRISI İÇİN :
Dişteki apse ve iltihaplanma için, 1 parça pamuğun üzerine bir kaç damla kekik yağını damlatıp, apsenin üzerine koyun.
* Dişleti ağrısı için; Bir kaç damla karanfil yağını, bir parça pamuğun üzerine döküp, ağrı olan yerin üzerine koyun.
AĞIZ KOKUSU İÇİN: Ağız kokusu için, en etkili çözümlerden bir tanesi, karanfildir. Günde 2-3 defa, ağzınıza atıp, emeceğiniz karanfil, ağız kokunuzu yok etmeye yardımcı olacaktır.
GRİPTEN ANINDA KURTULMANIN YOLU : Gribal hastalık nedeni ile yaşanan, burun tıkanıklığı, nefes darlığı, geniz akıntısı gibi sorunlara, son vermenin en kolay yolu; 1 adet limonu kesin. Suyunu, avucunuza sıkıp, her bir burun deliğine, elinizdeki limon suyunu çekin. İlk anda, burnunuzda bir yanma hissedeceksiniz. Fakat, grip nedeniyle yaşadığınız sıkıntılardan da anında kurtulacaksınız.
KABIZLIK İÇİN: 1 bardak suyun içine 2 kaşık elma sirkesi karıştırıp hergün 1-2 bardak içerseniz faydalı olur.
İSHAL İÇİN : İshal için, 1 bardak ılık suyun içerisine, 2 tatlı kaşığı elme sirkesi ve 1 tatlı kaşığı, yemek sodası, yani karbonat karıştırıp için. Limonu, kabuğu ile birlikte yiyin.
İÇ KANAMALAR İÇİN: Hakiki ,doğal tereyağını eritin ,çok fazla yanmadan, dayanabileceğiniz sıcaklığa gelince 2 yemek kaşığı için. Hakiki doğal tereyağı iç kanamalara ve her türlü korkuya çok faydalı olacaktır.
AKCİĞER HASTALIKLARI ASTIM, BRONŞİT, NEFES DARLIĞI İÇİN ;
GEREKLİ MALZEMELER :
*1 litre süt, (Bu miktar tüm aile fertleri için önerilmiştir.)
*10 gr. Hatmi çiçeği,
*Bal,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Sütü kaynatın. Hatmi çiçeğini yıkayıp,içine katın. 10 dakika kısık ateşte kaynatın. Ocaktan indirip ılınıncaya kadar dinlendirin. Süzüp ılık ılık için. isterseniz balla tatlandırarak da içebilirsiniz. Her gün taze olarak hazırlanmalıdır. Günlük kullanım miktarı 1 bardaktır.
BEYİN DAMARLARINDAKİ TIKANIKLIK İÇİN : Beyin damarlarındaki tıkanıklık için, Ömer Osman Korkmaz’ın önerileri;
* Her gün mutlaka sirkeli su için. Günde 1-2 tane  közlenmiş soğan yiyin. Himalaya tuzu kürünü uygulayın.
ÖNEMLİ HATIRLATMALAR: Sağlık sorunlarınız için, mutlaka ve mutlaka, i,lgili hekime başvurup, gereken tedavinizi alın. Verilen ilaçları ve tedavileri, önerilen şekilde kullanın. Bitkisel kürler, sadece destek amaçlı kullanılabilir. Tedavi amaçlı değildir….

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZIN BİTKİSEL KÜR ÖNERİLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar