LOKMAN HEKİMDEN AKCİĞER HASTALIKLARI GÖBEK DÜŞÜKLÜĞÜ SAÇ BEYAZLAMASINA KARŞI BİTKİSEL KÜRLER

Ömer Osman Korkmaz 10 Şubat 2010

Nur Ertükle Her Sabah Programı, Kanal 7 10 Şubat 2010 Çarşamba günü, Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz, Pek çok sağlık sorunun şifa dağıtan bitkisel kürlerini açıkladı.
ASTIM,KOAH (KRONİK AKCİĞER HASTALIĞI) VE ATEŞ DÜŞÜRMEK İÇİN BİTKİSEL MACUN  TARİFİ :
Lokman Hekim, Ömer Osman Korkmaz, akciğer hastalıklarından, astım ve Kronik Obstüriktif Akciğer Hastalığı (KOAH)
*500 gr. bal,
*50 gr. öğütülmüş zencefil,
*20 gr. öğütülmüş karanfil,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ: Bütün malzemeleri, 15-20 dak. ara vermeden  karıştırın.  Sabah ve aksam 1 er tatlı kaşığı yiyin.  Nefes darlığı, balgam astım ve akciğer hastalıklarına faydalıdır. Çocukların ateşini düşürür. Yanlız, 1 yaş altı çocuklarda kullanılması sakıncalıdır.
EZİK VE ÖDEMLER İÇİN : Ömer Osman Korkmaz, çarpmaya bağlı, ezik ve ödemler için, soğan lapası kürünü öneriyor. 2-3 adet, kurusoğanı doğrayıp, çiğ olarak havna koyun ,aynı miktarda tuz ilave edip lapa haline gelinceye kadar ezin. Ezilen bölgeye sarıp, sabaha kadar bekletin. Yalnız, cilt üzerinde açık yara var ise, bu uygulamayı kesinlikle yapmayın.
GÖBEK DÜŞÜKLÜĞÜ İÇİN : Göbek düşüklüğü olan kişiyi, düz bir zemine dümdüz yatırın. Yarım metre kadar ipi elinize alın. Bir ucunu tam göbek deliğinin üzerine tutun. Diğer ucunu önce bir memeye, sonra diğer memeye hizalayın ve aradaki mesafenin eşit olup olmadığını ölçün. Eğer eşit ise sorun yok. Fakat bir tarafı diğer tarafta daha kısa ise, göbek düşüklüğü ya da göbek kaçması sorunu var demektir. Bunu gidermek için; Kişinin hangi tarafı kısa geldiyse, sağ taraf kısa ise sağ kolunu, sol taraf kısa ise, kolunu bir kişi , o kişinin önüne geçip sırt tarafından kolunu tutmalıdır. Bir başka kişi de tutulan kolun zıttındaki bacağından yere sıkıca bastırmalıdır. Kişinin kolu yerden kaldırılmadan 3 kere çekilip bırakılmalıdır. Bu şekilde uygulama yapıldıktan sonra ilk başta yapılan ölçme uygulaması yeniden yapılmalıdır.
SAÇ BEYAZLAMASI İÇİN : Ömer Osman Korkmaz, saç beyazlamalarına karşı, ceviz kürünü oluşturuyor. Cevizin dış kabuklarını kaynatıp, günde 1 defa suyunu içerseniz, saç beyazlamasını durdurursunuz. ayrıca, kızartma türü yiyecekleri de hayatınızdan çıkarmanız gerekir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“LOKMAN HEKİMDEN AKCİĞER HASTALIKLARI GÖBEK DÜŞÜKLÜĞÜ SAÇ BEYAZLAMASINA KARŞI BİTKİSEL KÜRLER” hakkında 2 yorum var

  • selma

    göbek düşüklüğü için olan yazıyı okudum eşimde denedim öçüleri farklı çıktı kol çekme yöntemini denedim gözlerime inanamadım ölçüler eşit çıktı çok şaşırdım herkese tavsiye ederim

  • nuri

    göbek kaçması çözümü denedik hakkaten oluyormuş.teşekkürler ayrıca ölçüleri görünce çok şaşırdık.

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar