Migren Ağrısının 10 Dakika Geçmesini Sağlayan Ev Yapımı Meyve Suyu

Sağlık, Şifalı Bitkiler 22 Aralık 2016

Migren ağrıları pek çok kişinin hayatını kabusa çeviren ağrılar maalesef. Ve günümüzde migren çok yaygın bir hastalık halini aldı. Peki bu migrenin biz çözümü çaresi yok mu? Her migren ağrısında ecza dolabına koşup avuç avuç ağrı kesici ilaç mı içmek lazım. Elbette hayır. Ağrı kesici ilaçlar yerine ev yapımı doğal meyve suyuyla migren ağrısını 10 dakika geçirmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise bu doğal meyve suyu tarifini deneyebilirsiniz. Ev yapımı doğal meyve suyu ile migren ağrısını 10 dakika geçirmek mümkün.

Migren Ağrısını 10 Dakikada Geçiren Ev Yapımı Meyve Suyu İçin Gerekli Malzemeler

migren_agrisini_gecirmek_icin_dogal_cozum

  • 5 adet kereviz sapı
  • 1 adet lime (yeşil limon)
  • 1 adet salatalık
  • 3-4 bardak ıspanak
  • 1 kök zencefilin yarısı
  • 1 su bardağı maydanoz
  • 2 adet elma

Migren Ağrısını 10 Dakikada Geçiren Ev Yapımı Meyve Suyu Yapımı

Yukarıda verilmiş olan malzemelerin hepsini blendırdan geçirin ve için. En çok faydayı sağlamak için taze olarak hazırlanması ve hemen tüketilmesi gerekir. Bu meyve suyumuzun da faydasını hemen belirteyim. Baş ağrısının en iyi lacı kalsiyum ve magnezyum desteğidir. Hazırlamış olduğumuz meyve suyunun da özü kalsiyum ve magnezyumdur. İçerdiği maddelerden ve sıvı olarak alınmasından dolayı, besinlerin kan dolaşımına daha hızlı ulaşmasını sağlar. 10 dakika içinde sizi oldukça rahatlatacaktır.

 

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Migren Ağrısının 10 Dakika Geçmesini Sağlayan Ev Yapımı Meyve Suyu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar