Mobil Fotoğraf ve Video Düzenlemekte Kullanabileceğiniz En İyi 8 Uygulama

Günce/Aktuel 15 Aralık 2015

Günümüzde artık teknoloji epeyce ilerledi. Eskiden sadece bilgisayar ile yapılabilen pek çok işlem artık mobil telefonlardan ve tabletlerden de rahatlıkla yapılabiliyor. Üstelik de istediğiniz her yerde ve istediğiniz her zaman. Sosyal medyanın çok yoğun bir şekilde kullanıldığı mobil cihazlarda en çok yapılan işlemlerden bir tanesi fotoğraf paylaşmak. Siz de fotoğraflarınıza photoshop yapmak veya fotoğraflarınızı düzenlemek istiyorsanız bu işlem için kullanabileceğiniz harika mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları mevcut. Ya da paylaşmak istediğiniz videolar için çok kullanışlı olan mobil video düzenleme programları var. Bu günkü makalemde sizlere mobil fotoğraf ve video düzenleme programları içerinden en iyi 8 uygulama hakkında bilgiler vermek istedim.

Pics Art

picsart_fotograf_duzenleme_programi

Picsart hem ios hem de diğer işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz mobil fotoğraf düzenleme programlarından bir tanesi. Dilerseniz picsart ile fotoğrafı png formatında da düzenleyebilirsiniz. Kullanışlı ve güzel efektleri ile harika fotoğraflar yapmanızı sağlar. Programın sosyal medya bölümünden düzenlediğiniz fotoğrafları da paylaşma imkanınız var.

Bazaart

bazaart_fotograf_duzenleme_programi

Bazaart fotoğraf düzenleme programı ile dilediğiniz resmi otomatik kırpma imkanınız var. Son derece ve kullanışlı bir arayüze sahip sahip olan bazaart fotoğraf düzenleyicideki tek problem, fotoğrafların png formatına çevrilememesi.App Store’dan programı mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Fix

Adobe_Photoshop_Fix_fotograf_duzenleme_programi

Pek çok kişi tarafından kullanılan  Adobe Photoshop Fix görebileceğiniz en profesyonel Photoshop programlarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Adobenin ürünü olan bu program, telefon bilgisi çok iyi olmayan kişiler için  çok da kullanışlı bir program değildir.  Eğer programı iyi analiz eder ve çözerseniz, muhteşem fotoğraflar çıkarabileceğiniz bir programdır.  App Store’dan programı mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Caps Logg

caps_logg_fotograf_duzenleme_programi

CapsLogg yine App Store’dan telefonunuza indirebileceğiniz eğlenceli bir program. Kolaylıkla caps yazmanızı sağlayacak olan capslogg yeni neslin vazgeçilmez uygulamarından bir tanesi olmaya aday. Malum günümzde en çok kullanılan fotoğrafların başınca capsler geliyor. Son derece kolay ve profesyonel şekilde caps hazırlayabilir ve sosyal caps medyasında hazırladığınız capsleri paylaşabilirsiniz.

Background Eraser

background_eraser_fotograf_duzenleme_programi

Kısa haliyle Back Eraser olarak bilinen fotoğraf düzenleme programı fotoğraflarınızı ayrıntılı şekilde kesmenize olanak sağlar. Profesyonel bir kullanım sağlayan Back Eraser fotoğrafları png formatına çevirmek için de kullanılabilir. Her iki işletim sisteminde kullanmak için uygundur.

Snap Seed

snap_seed_fotograf_duzenleme_programi

Google tarafından üretilmiş olan muhteşem program App Storede bulunmuyor maalesef. Tamamıyla efekte dayalı çalışan Snapseed dilerseniz istemediğiniz kişileri fotoğraftan silmenize dilerseniz de kendinizi renkli diğer insanları siyah beyaz yapma olanağı sağlıyor.

Viva Video

viva_video_mobil_video_duzenleme_programi

Vivavideo adından da anlaşılabileceği gibi mobil video düzenleme programı. Her iki işletim sistemini de uygun olması büyük bir avantaj. Videolarınıza arka planda müzik eklemenizi, fotoğraflarınızı slayt olarak videoya aktarmanızı ve videolardan istemediğiniz kısımları çıkarmanızı sağlayan harika bir program.

Fxgru

fxguru_mobil_video_duzenleme_programi

FXGURU son derece eğlenceli bir program. En büyük sıkıntı ise bazı efektlerin ücretli olması. Onun dışında, dilediğiniz efektleri yapmaya uygun bir program. Video çekerken kullanacağınız efektlerle deprem anını canlandırabilir ya da sokakta video çeken iki kişiyi dövüştürebilirsiniz. Her iki işletim sisteminde de kullanılabilir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Mobil Fotoğraf ve Video Düzenlemekte Kullanabileceğiniz En İyi 8 Uygulama” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu Nedir?

21 Haziran 2017
2113

Sponsor Bağlantılar