Moda Zıvanadan Çıktı Güvercin Ayakkabıları Trendlere Taşıdı

Moda 26 Mayıs 2017

Moda nedir ya da kime göre şekillenir? Gün geçmiyor ki, acaip bir şey moda olmasın. Kıyafette olduğu kadar ayakkabıda da önemli bir modacı kitlesi ve takipçisi var. Ama son gönlerde Japonya’dan gelen görüntü herkesi hayrete düşürdü. Güvercin ayakkabıları tasarlayan modacı kim ise, emin olun amacına ulaşmış ve tüm dünyada adından söz ettirmeyi başarmış.

guvercin_ayakkabilar

Bu görüntüden de anlayacağınız üzere moda artık zıvanadan çıktı. Modacılar nasıl farklı ve tuhaf şeyler tasarlayacağını şaşırdı. Tabi Japonya’da bu kanının ayağında görenler de ne yapacağını ne düşüneceğini şaşırdı. Güvercinlerin arasında güvercin ayakkabıyla dolaşan bir kadın. Ne kadar tuhaf değil mi? Üstelik bu fotoğraf karesi dünyanın pek çok yerinde sosyal medya aracılığıyla yayılmış durumda.

guvercin_ayakkabi

Ayakkabının ön yüzü güvercinin kuyruk kısmı gibi. Arka kısmı ise bildiğiniz güvercin başı. Topuk kısmı da güvercinin ayaklarından ilham almış.

tuhaf_ayakkabi_modelleri

Bu ayakkabı  modelini görünce ne diyeceğimi bilemedim. Siz olsanız ve moda olsa bu ayakkabıyı giyer miydiniz? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Moda Zıvanadan Çıktı Güvercin Ayakkabıları Trendlere Taşıdı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar