Modada En Yeni Trend Napolyon Ceket

Moda 22 Mart 2016

Moda da gün geçmiyor ki, yeni bir şey trend olmasın. Her gün farklı bir trendle karşılaşıyoruz. Özellikle kadın giyim modası neredeyse hızına yetişilemeyecek kadar hızlı değişiyor. Bir kaç dönemdir trend olan askeri kıyafetlere artık alıştık. Bu sefer de yepyeni bir trend modada yeri aldı ve kadınların yeni gözdesi oluverdi. Napolyon ceket modası artık kadınların yeni gözdesi.  Napolyon ceketin bir diğer ismi ise bando ceket. Yani bildiğimiz bando takımında olanların giydiği ceketlere benziyor. Askeri temalı kıyafetler içinde artık en ön saflarda yer alan bando ceketler renk renk modelleri ile gözalıyor.

Bando Ceket/Napolyon Ceket

napolyon_ceket

Aslına bakarsanız bando ceket/napolyon ceket modanın çok da yabancı olduğu bir model değil. İlk olarak 19. yy da İngiliz ordusunda kullanılan Napolyon Ceket, 1967 yılında müzik grubu Beatles’ın albüm kapaklarınında kullandıkları fotoğraflarla yeniden gündeme gelmişti.

Kostüm Tarzı Sevenler İçin İdeal

napolyon_ceket_modelleri

Bando ceket/Napolyon ceket, özellikle kostüm tarzı kıyafetleri sevenler için ideal bir ceket modeli. Asker havasının yanısıra, sırma işlemeler ve düğmeler gibi şık detaylarla zenginleştirilmiş olan napolyon ceketler maskülen kesim tarzıyla da giyene ayrı bir hava katıyor.

Bando Ceket Neyle Giyilir ? KombinÖnerileri

bando_ceket

Bu yıl özellikle kısa bando ceketler yüksek belli etek ve pantolonlarla kombine edilebilir. Bohem stili sevenler için ise, maksi etek ve elbiselerle rahatlıkla kombine edilebilir. Bu sezonun en gözde parçalarından olan süet parçalarla da son derece şık bir kombinasyon yapılabilir. Spor giyim tercih edenler için kısa yoldan havalı olmanın yolu, jean pantolon üzerine napolyon ceket giymekten geçiyor.

bando_ceket_modelleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Modada En Yeni Trend Napolyon Ceket” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar