Mustafa Ceceli’nin Sır Gibi Sakladığı Eşi Sinem Ceceli

Tv-Sinema-Magazin 02 Aralık 2015

Türk Pop Müziğinin en sevilen ve aynı zamanda en mütevazi sanatçılarından bir tanesi olan Mustafa Ceceli, bu güne kadar sadece sanatı ile gündeme geldi. Sadeliğini ve mütevazi kişiliğini hiç bir zaman değiştirmeyen Mustafa Ceceli’nin aile hayatı da gözlerden uzak mutlu bir şekilde devam ediyor. Evli ve bir çocuk babası olan Mustafa Ceceli ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi eşi Sinem Hanım. Mustafa Ceceli’nin başarısında büyük bir payı olan Sinem Hanım bu güne kadar hemen hemen hiç kameralar karşısına çıkmamış durumda. Mustafa Ceceli’nin sır gibi sakladığı ve kameralardan uzak duran Sinem Ceceli’nin Eşi ve oğlu ile çekilmiş bir kaç fotğrafını yayınlamak istiyorum.

Mustafa Cecelinin Eşi Sinem Ceceli

mustafa_cecelinin_esi

Mustafa Ceceli 1 Kasım 2008 yılında Sinem Ceceli ile evlendi. Fakat sinem hanım hep kameralardan uzak durmayı tercih etti. Mutlu bir evliliği olan Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli çiftinin bir tane oğlu var. Allah mutluluklarını daim etsin.

Mustafa Cecelinin Oğlunun Adı

sinem_ceceli

Mustafa Cecelinin 28 Eylül 2011 tarihinde doğan oğlunun Adı Arın Ceceli. Mustafa Ceceli oğlunun isminin ilginç bir hikayesi olmadığını özellikle belirtiyor. Oğullarına isim ararken karı koca Arın İsminde durmuşlar ve bu şekilde çocuğun ismi Arın olmuş.Arın ismi, temiz, arı, saf anlamlarına geliyor.

mustafa_cecelinin_oglu

mustafa_cecelinin_oglu_arin

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Mustafa Ceceli’nin Sır Gibi Sakladığı Eşi Sinem Ceceli” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

12 Şubat 2017
1238

Sponsor Bağlantılar