Negatif Enerjiyi Yok Eden Doğal Taşlar

Günce/Aktuel 13 Ocak 2017

Sizlere daha önceki bir makalemde evdeki negatif enerjiyi bulmak ve yok etmek konusunda bilgiler vermiştim Bu gün ise, negatif enerjiyi yok eden ve negatif enerjiden sizleri koruyacak olan doğal taşlar konusunda bilgiler vermek istiyorum. Pek çoğumuz önemsemesek de, negatif enerji gerçek anlamda büyük sorunlara yol açabilir. Antik çağlardan bu yana negatif enerjiden korunmak için pek çok doğal ve şifalı taş kullanılmış. Bunları hep birlikte görelim.

Akik Taşı

akik_tasinin_faydalari

Akik taşının en büyük özelliği stres üzerindeki olumu etkisidir. Akik taşı ruhu sakinleştirir, negatif enerjiyi yok eder. Enerjinizi tazeler ve çevrenizdeki insanlarla daha uyumlu olmanıza yardım eder.

Siyah Turmalin Taşı

siyah_turmalin_tasinin_faydalari

Siyah turmalin taşı, antik çağlarda, özellikle büyü ve sihirden korunmak amaçlı kullanılan doğal taşların başında yer almıştır. Ayrıca siyah turmalin taşının bir diğer özelliği de radyasyondan koruma sağlamasıdır. Siyah turmalin taşını avucunuzda ovaladığınızda şans enerjisi yoğunlaşır ve harekete geçer.

Ametist Taşı

ametist_tasinin_faydalari

 

Ametis taşı negatif enerjiyi hem sizin üzerinizden, hem de bulunduğunuz ortamdan kaldırır. Ayrıca uyku sorunu yaşayanlar için de ametist taşı son derece şifalı ve doğal taşlardan bir tanesidir.

Obsidyen Taşı

obsidyen_tasinin_faydalari

Obsidyen taşının en büyük özelliği, geçmişten gelen üzüntüleri ortadan kaldırmasıdır. Obsidyen taşını üzerinde taşıyan kişi gerginlikten kurtulur ve rahatlar. Ayrıca obsidyen taşı mantıklı düşünmeye  de sevk eder. Diz ve bacak ağrılarını gidermekte çok etkilidir. Bunun için obsidyen taşını ağrıyan bölgede 20 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Vücudunuzdaki negatif enerjiyi yok etmek için, obsidyen taşını ayaklarınızın altında bir müddet bekletmeniz gerekir.

Oltu Taşı

oltu_tasinin_faydalari

Erzurum’un meşhur Oltu taşı sadece tespih yakmakta kullanılmıyor. Oltu taşı üzerinizde bulunan nazar ve negatif enerjiyi yok ediyor ve koruma sağlıyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Negatif Enerjiyi Yok Eden Doğal Taşlar” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu Nedir?

21 Haziran 2017
2155

Sponsor Bağlantılar