Nehir Turları

Pratik Bilgiler 07 Mayıs 2019

Dünyamızın en önemli yerleri geçtiği topraklara bereket getiren,tarihteki ilk medeniyetlerinde kıyılarına kurulmuş olduğu Nehirlerimizdir.
Birçok ülke,şehir,köy ve kasabalardan geçen nehirlerimiz seyahat severler için nehir turları sayesinde unutulmaz bir tatil anısına dönüşmekte.Düşünsenize birçok ülke ve şehrin kültürü,mimarisi ve lezzetleri tur boyunca size eşlik edecek.
Nehir turlarında deniz ve okyanuslardaki gemi turlarından farklı olarak sürekli deniz görmek ve gemi içinde vakit geçirmek değil,nehirlerin sağına ve soluna konuşlanmış köyler arasında sürekli olarak değişen manzaraya şaşkınlık ve hayranlıkla bakma hali var.

Tura başladığınız gemilerde genel olarak sabah açık büfe kahvaltı,öğlen ve akşam menüden seçilen yemekler yanında tatlı ve salata servis edilmektedir.Cruise gemilerine göre nehir gemileri daha az yolcu kapasitesine sahip olduğu için limanlarda daha uzun süre kalıp gemiye iniş ve binişleriniz çok daha rahat olur.Yanaştığınız limanlar şehrin neredeyse merkezinde olduğu için gezeceğiniz mekanlarda bir o kadar çok oluyor.

Nehir turları her yaşa ve kesme hitap ettiği için ister çocuklarınızla,ister balayı çifti olarak,isterseniz de engelli bir seyahat sever olarak katılacağınız harika bir turdur.Ayrıca gemi içinde eğlenceli aktivite alanlarıda bulunmakta.
Popüler nehir turları arasında Ren ve Mosel,Tuna ve Main,Volga ve Don,Mississipi ve Nil nehirleri sayılabilir.

Sna Travel
Nehir Turları sayfamızda tüm nehirleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Nehir Turları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
4845

Sponsor Bağlantılar