Ofiste Şık Giyinmenin Püf Noktaları

Moda 10 Ocak 2015

Çalışan hanımların en çok sıkıntı çektiği konu, hem iş yerine hem de eve koşturmak zorunda olmalıdır. Bu sebeple de her daim şık görünemeyiz gibi bir düşünce içinde olabilirler. Fakat gerçek olan şey ise, ye kürküm ye devrinde olduğumuzdan dolayı, iş yerinde şık ve bakımlı görünmeniz gerektiğidir. Vizyon çalışan hanımlar için son derece önemlidir. Ofiste şık giyinmek ille de çok bütçe ayırmak anlamına gelmiyor. Aslında çok da zor olmayan ofis giyimi için bir kaç parça temel kıyafetinizin olması yeterli. Bu temel parçaları doğru şekilde kombinleyerek, son derece şık görünmeniz mümkün. Fazla bütçe ayırmadan ve zaman harcamadan, ofiste şık giyinmek için, gardırobunuzdaki kıyafetleri doğru biçimde, uygun kıyafetlerle giymeniz gerekir. Ama tabi bunu yapabilmek için, de gardırobunuza, bir kaç parça temel kıyafet almanız şart. İşinize yaramayacak pek çok kıyafete para verinceye kadar, işinize yarayacak ve farklı kombinlerde kullanabileceğiniz temel kıyafetlerden bir kaç tane dolabınızda bulunması düşündüğünüzden daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Şimdi sizlere iş yerinde şık giyinmenin püf noktaları konusunda bir kaç fikir vermek istiyoruz.

Siyah Pantolon Kombinleri

Gardırobun vazgeçilmez iki parçası olan siyah pantolon ve beyaz gömlek, mutlaka dolabınızda bulunmalı. siyah pantolon her zaman kurtarıcı kıyafettir. Üzerine şık bir gömlek veya bluz giyebilir, kalın veya ince bir kemer ile kıyafetinizi zenginleştirebilirsiniz. Ya da kalın bir kemer ve kısa hırka ile muhteşem görünebilirsiniz.

sihah_pantolon_beyaz_gomlek_kombinleri

Beyaz Gömlek Kombinleri

Eteğin, pantolonun veya kotların üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz beyaz gömlek, size hem klasik, hem de spor bir tarz kazandırması açısından son derece kullanışlıdır. Yüksek belli bir siyah kumaş pantolonun veya kalem eteğin üzerine giyeceğiniz beyaz gömlek sezonun modasına da son derece uygun bir giyim tarzı olacaktır. Dilerseniz, spor görünüm için kot pantolonun üzerine de giyebilir ve uygun bir kemer ile kıyafetinizi zenginleştirebilirsiniz.

Mutlaka Siyah bir Elbise Edinin

Gardırobunuzda mutlaka siyah bir elbise bulunsun. Klasik kesimli, diz altı, siyah kolsuz bir elbise pek çok toplantılar ve iş davetleri için uygun bir seçim olacaktır. Tabki, doğru parçalarla kombinlemek şartıyla. İsterseniz üzerine işlemeli bir hırka veya şık bir şal kullanarak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Hem ofis için, hem de iş toplantıları için çok şık olabilirsiniz.

ofiste_sik_giyinmenin_puf_noktalari

Ayakkabı Seçimine Dikkat

Ayakkabılarının her zaman temiz ve bakımlı olmasına dikkat edin. Aşırı topuklu ve iddialı ayakkabı modellerini giymekten kaçının. Aldığınız ayakkabıların kaliteli olmasına dikkat edin. Bu sayede uzun süre deforme olmadan kullanabilirsiniz. Unutmayın, kıyafetinizin en önemli tamamlayıcısı ayakkabılardır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ofiste Şık Giyinmenin Püf Noktaları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar