ÖMER COŞKUN BOY UZATMA KİLO ALMA ZAYIFLAMA

Ömer Coşkun 01 Nisan 2010

Dr ömer coşkun, en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan, boy uzatma üzerine hazırlamış olduğu kürünü ,İkballe Şifalı Yemekler programında açıkladı.
Uzun boylu olmak, beslenmeyle, direkt ilişkili bir durumdur. Ruşeym, kemik gelişimi ve sağlıkaçısından, çok faydalıdır.  Her yaş grubunun, rahatlıkla kullanabileceği ruşeym,  çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına yardımcı olan bugday özünün yanı sıra, boy otu’da kullanılabilir. Boy otu yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1tatlı kaşığı karabiber,
* 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu
* Hakiki sızma zeytin yağı.
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytin yağının içine atıp iyice karıştırın.. Daha sonra en az 5 gün bu karışımı dinlendirin .5. günün sonunda, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine sürüp, gece boyu bekletin. Sabah kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıkarın. ama bölgeyi yıkamayın. bu işlemi, 5 gece tekrarlayın.
ÖMER COŞKUN KİLO ALMA;
1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu, 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırılarak, yemeklerden sonra yenir. Kilo almak isteyenler için, müthiş bir tariftir.
ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA;
İkballe şifalı yemekler programına, konuk olarak katılan Ömer coşkun, zayıflamak ve kilo almak isteyenler için, çok fayda sağlayan bitkisel önerilerde bulundu. Zayıflamayı ve kilo almayaı sağlayan mucize bitki çörekotu, kullanım şekilleri ile, zayıflamak isteyenlere, kilo verdiriyor. Kilo almak isteyenleri ise, şişmanlatıyor.Bu öneriler ;
ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA;
1 tatlı kaşığı Çörekotu, yemeklerden 30 dakika önce yenir. Zayıflamak için çok faydalıdır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÖMER COŞKUN BOY UZATMA KİLO ALMA ZAYIFLAMA” hakkında 14 yorum var

 • emin

  şampiyon benim boy çok uzun nörecez

 • emin

  güzellllll

 • berna

  bu çok güzel işime yardı anneminde işine yaradı

 • İlginizi Çekebilir
  Ömer Coşkun Cilt Beyazlatma

  Ömer Coşkun Cilt Beyazlatma

  12 Şubat 2015
  1988

  Sponsor Bağlantılar