Ömer Coşkun Cilt Beyazlatma

Kozmetik ürünlerine çok fazla bütçe ayırmak istemeyen hanımların imdadına evde doğal cilt bakımı yapmak hızır gibi yetişiyor. Günümüzde cilt bakımının önemini kavrayan hanımlar, ciltleri için yaşlanmalarını önleyecek ve pürüzsüz bir cilde kavuşmalarını sağlayacak çeşitli cilt bakımı yöntemleri uyguluyor. Bazı hanımlar, dışarıdan aldığı kozmetik ürünlerle cilt bakımı yaparken, bazı hanımlar, cilt bakımı yapmak işini, güzellik salonlarında daha profesyonel ellere bırakıyor. Bazı hanımlar ise, evde doğal cilt bakımı maskeleri hazırlayarak, cildinin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Her ne şekilde yapılırsa yapılsın, cilt bakımı yapmak, her halükarda ciltte istenmeyen olumsuz durumların da önüne geçiyor. Ömer Coşkunu vermiş olduğu doğal cilt bakımı reçeteleri ile pek çok hanım güzelliğine güzellik katarken, doğal cilt bakımı yapmanın da keyfini çıkarıyor. Cildinde karar veya leke olan hanımlar için muhteşem bir Ömer Coşkun tarifi vermek istiyoruz. Ömer Coşkun Cilt Beyazlatma Kürü ile dilediğiniz gibi ışıl ışıl ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Bu günkü makalemizde, Ömer Coşkun tarafından önerilmiş olan cilt beyazlatan doğal maske tarifi vermek istiyoruz. Eğer cilt beyazlatan doğal maske tarifini, size önerdiğimiz şekilde kullanırsanız, her uygulamada cildinizin renginin biraz daha beyazladığını ve cilt lekelerinden arındığını görebilirsiniz.

omer_coskun_cilt_beyazlatmaÖmer Coşkun Cilt Beyazlatan Doğal Maske Tarifi İçin Gerekli Malzemeler

  • 1 Adet Misket Limonu,
  • 2 Yemek Kaşığı Bal,
  • 50 gram Yoğurt,

Ömer Coşkun Cilt Beyazlatan Doğal Maske Tarifi Nasıl Kullanılır ?

Ömer Coşkunun cilt lekeleri için etkili Ömer Coşkun Cilt Beyazlatan Doğal Maske Tarifi nasıl kullanılır konusunu makalemşzn bu bölümünde anlatacağız. Öncelikle, misket limonunun suyunu limon sıkacağı yardımı ile iyice sıkın ve elde ettiğiniz limon suyunu, bir cam kaseye alın. İçine bal ve yoğurdu ekleyerek iyice karıştırın. Hazırlamış olduğunuz cilt beyazlatan doğal maskeyi, rengini beyazlatmak istediğiniz bölgeye yedirerek uygulayın. 20 dakika sonra bol soğuk su ile maskeyi cildinizden temizleyin.  Haftada 1 defa uygulamanız yeterli olacaktır.

Önemli Hatırlatma

Ömer Coşkun’un önerdiği cilt beyazlatıcı  doğal maske, 20 dakikadan fazla cildinizde kalmamalıdır. Eğer cildiniz hassas ise, maskenin cildinizde 10 dakika durması yeterlidir. Eğer maskeyi uyguladıktan sonra ciltte yanma , kızarıklık ve kaşıntı gibi sorunlar yaşarsanız hemen bol ılık su ile cildinizi temizleyiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ömer Coşkun Cilt Beyazlatma” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3808
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1581

Sponsor Bağlantılar