Papatya Suyu İle Saç Rengini Açma

Papatya Suyu İle Saç Rengini Açma konulu makalemizde, doğal yöntemlerle saç rengini açmak isteyen okurlarımız için faydalı bilgiler vereceğiz.  Saç Rengini Açmak İçin Bitkisel Yöntem,Papatya Suyu,Papatya suyu saç Rengini Açar mı,Papatya suyu İle Saç Açma,Papatya suyu Nasıl Hazırlanır konuları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.  Eskiden beri kuaförler saç rengini açmak için, bilinen en kuvvetli kimyasalı kullanılar.. Oreal.. Bu işlem saçların rengini açar, ama saçlarınızı da bir hayli yıpratır Saç Rengini Açmak için bitkisel yöntem olarak sizlere papatya suyunu önermek istiyorum..

paptya_suyu_ile_sac_rengini_acmak

Saç Rengini Açmak İçin Bitkisel Yöntem Papatya Suyu

Aktarlardan temin edeceğiniz kuru papatyalar işinizi görecektir. Kuru papatyaları 1 litre suyun içine atarak kaynatın. Soğuduktan sonra suyunu süzerek saçlarınıza iyice yedirerek saç köklerine masaj yapar gibi tüm saçı kaplayacak şekilde uygulayın. Saçlarınızı güneşte bir saat kadar bekletin. Saçlarınız 1–2 ton açıldığını göreceksiniz. Üstelik bu işlem saçlarızın parlamasına ve çok canlı görünmesine de yarayacak.. Bir taşla iki kuş yani.. Hadi bakalım kolay gelsin..

Saç Rengini Doğal Yollarla Açmak İçin

Bitkilerle Saç Rengini Değiştirme

Saç Rengini Açmak İçin Doğal Yöntem

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Papatya Suyu İle Saç Rengini Açma” hakkında 3 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
4417

Sponsor Bağlantılar