Patates Suyu İle Zayıflama

Zayıflamak isteyenler için pek çok alternatif mevcuttur. Ama zayıflama yöntemlerinin de mutlaka sağlıklı yöntemlerden oluşması gerekir. Bu gün sizlere daha sağlıklı zayıflamak konusunda oldukça yardımcı olacağını düşündüğüm bir öneride bulunmak istiyorum. Patates suyu. Evet pek çok insanın bilmediği doğal ve sağlıklı zayıflama formülü patates suyu. Patates suyu ile zayıflamak için yapmanız gerekenler şunlar;

Patates Suyu İle Zayıflama

patates_suyu_ile_zayiflama

Patates Suyu sindirim sistemini uyarır ve antieflamatuar  özelliği ile vücudun PH dengesini sağlar. Çiğ patates suyu içmek, kabızlığı giderip bağırsakta iyi bakterilerin çoğalmasını sağlar. Bu sayede kilo vermek çok daha sağlıklı ve hızlı olur. Şimdi size Patates suyu ile zayıflamak için diyet listesi önereceğim.

Patates Suyu İle Zayıflamak İçin Diyet Listesi

patates_suyu_zayiflatirmi

  • Diyet listesine eklemeniz gereken şey, 2 hafta boyunca günde 2 defa çiğ patates suyu içmek.
  • Öncelikle taze patates tercih etmeniz gerekir. Taze patatesin besin değeri, çiğ patatese oranla daha fazladır.
  • Patatesleri dilim dilim keserek, katı meyve sıkacağında sıkıp suyunu çıkarın. Eğer meyve sıkacağınız yoksa patatesleri rendeleyip, suyunu sıkabilirsiniz.
  • 2 hafta boyunca her sabah aç karnına, kahvaltıdan 30 dakika önce 1 çay bardağı çiğ patates suyunu için. Patates suyunu her seferinde taze olarak hazırlayın ve bekletmeden için. Eğer patates suyunu tek olarak içemiyorsanız, içine bir miktar bal, limon suyu ya da havuç suyu ekleyebilirsiniz.
  • Patates suyunu içeceğiniz bir diğer öğün de akşam yemeğinden 30 dakika öncedir. 2 hafta boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa patates suyu için. Bu süre sonunda kilo vermeye başladığınızı göreceksiniz. Uyguladığınız küre 1 hafta ara verip yeniden 2 hafta daha kürü uygulayın.
  • Patates suyu diyeti sırasında, ağır yemekler, rafine şeker ve işlenmiş gıdalardan uzak durmanız gerekmekte. Bol sebze ve meyve tüketin.
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Patates Suyu İle Zayıflama” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar