PROF DR İBRAHİM SARAÇOĞLU TÜYLENME İÇİN NANE KÜRÜ

Aşırı kıllanmanın latincesi Hirşutizm. Çoğunluğu hormon bozukluğuna bağlı olarak ortaya çıkar. Ama kesin teşhis için bir hekime başvurmanız gerekir. 14.05.2008 tarihinde seda sayanın programında yine çok önemli konular değinen Prof dr İbrahim Saraçoğlu tüylenme problemi için nane kürünü önerdi.
TÜYLENMEYE KARŞI:Bazı bayanlarda erkeklik hormonunun fazla çalışması sonucu tütylenme meydana gelir. bu durum da kesinlikle doktor teşhisi şarttır. bundan sonra eğer sorun testesteron yani erkeklik hormonun fazla çalışmasından dolayı meydana geliyorsa ibrahim saraçoğlu nane kürünü tavsiye ediyor.
Bunun için hergün 15 gün boyunca 1 yemek kaşığı taze naneyi kıyın ve ağzınızda çiğneyin ve iki yudum su içerek yutun. 15 gün boyunca hergün yapın. birkaçgün ara verin ve yine 15 gün daha kıyılmış naneyi yiyin. bu kür sizin hormonlarınızın normal sevisine gelmesine yardımcı olacaktır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“PROF DR İBRAHİM SARAÇOĞLU TÜYLENME İÇİN NANE KÜRÜ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar