Kategori: Mucize Besinler

Kuru İncir Zeytinyağı Kürü

Özellikle kuru öksürük ve astım gibi hastalıklar için mucizevi bir şifa kaynağı olan kuru incir zeytinyağı kürünü merak eden okurlarım için bir de ben yayınlamak istedim. Sadece öksürük ve astım için değil pek çok akciğer rahatsızlığında da son derece faydalı olan kuru incir zeytinyağı kürü hazırlaması son derece kolay olan doğal bir kürdür.

PAYLAŞ TWEET
19 Haziran 2017
2780

Arı Sütü

Arı sütü; işci arıların gırtlak bezelerinden salgılanan bir bal emülsiyonudur. Kraliçe arının besini olup, besin değeri son derece yüksektir. Tüm yaşamı boyunca arı sütü ile beslenen kraliçe arının ömrünün uzun olması yapılan araştırmalar sonuncunda kanıtlanmış bir gerçek.

PAYLAŞ TWEET
14 Ocak 2017
1885

1 Yıl Boyunca Zerdeçal Suyu İçerseniz Vücudunuzda Neler Olur?

Gün geçmiyor ki zerdeçalın başka bir faydası gündeme gelmesin. Son dönemlerin en popüler ve en kullanılan bitkilerinden bir tanesi olan zerdeçal, aslına bakarsanız mutfaklarınızdan eksik etmemeniz gereken bir baharat.

PAYLAŞ TWEET
23 Aralık 2016
3182

Propolis Nedir Ne İşe Yarar?

Son dönemlerin en gözde besin takviyelerinden bir tanesi olan propolis, tıp dünyasının ve bilim dünyasının da yakın takibinde olan bir besin maddesi. Aslında propolis, arıların kendilerini ve kovanlarını korumak amacıyla kovanın içine örmüş oldukları bir reçine.

PAYLAŞ TWEET
27 Nisan 2016
1438

Avakado Çekirdeğinin Mucizevi Faydaları

Avakadao hem sağlık hem de güzellik alanında kullanılan tropikal meyvelerin başında geliyor. Meyvesi kadar çekirdeğinin de çok faydalı olduğu kanıtlanmış durumda.

PAYLAŞ TWEET
11 Mart 2016
5124

Yabani İğdenin Fayadaları

Yabani iğde, ya da diğer bilinen adıyla yabani deli iğde, hem sağlık açısından hem de cilt güzelliği açısından sayısız fayda sağlaması ile son dönemlerde adından en çok bahsettiren şifalı bitkilerden bir tanesi. Doktor Mehmet Öz tarafından da faydaları konusunda sürekli olarak bilgilendirilen insanlar yabani deli iğde nedir, yabani iğdenin faydaları nelerdir gibi sorular ile yabani iğdeyi araştırıyorlar.

PAYLAŞ TWEET
17 Şubat 2015
2269

Evde 10 Aromalı Sirke Yapımı

10 Aromalı Sirke,10 Aromalı Sirke Tarifi,Evde Sirke Tarifi,Evde Sirke Nasıl Yapılır,Evde Sirke Yapımı,Salata İçin Sirke Tarifi

PAYLAŞ TWEET
28 Mayıs 2014
1471

Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırrı Sirkeli Yumurtada !

Sirkeli Yumurta ne işe yarar biliyor musunuz ? Ya da sirkeli yumurta kullanan birini tanıyor musunuz ? Eğer bu muhteşem iksiri hiç duymamışsanız makalemi sonuna kadar mutlaka okumanızı önereceğim. Bu makalede aynı zamanda Sirkenin faydaları, Esmer Pirinç sirkesi, Esmer Pirinç sirkesinin Faydaları,Uzun ve Sağlıklı Yaşamın sırları,Mucize iksirler konusunda merak ettiğiniz sorulara da cevap bulabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
13 Mart 2012
2204

PEPİNONUN FAYDALARI

Pepino,Pepino Nedir,Pepino Ne İşe Yarar,Pepino Faydaları,Pepinonun Faydaları,Pepinonun Yararları, Pepino Nasıl Yenir,Pepino Kavunu

PAYLAŞ TWEET
07 Mart 2012
6539

SARIMSAK LİMON MUCİZESİ

Sarımsak Limon Kürü,Sarımsak Limon,Sarımsak Limon Mucizesi,Limon sarımsak,Limon Sarımsak Kürü, Limon ve Sarımsak,Limon ve Sarımsak Mucizesi,Limon ve Sarımsak Karışımı

PAYLAŞ TWEET
17 Ocak 2012
1755

SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN EN FAYDALI BİTKİLER

En Faydalı Bitkiler,En Faydalı Besinler,En Faydalı Yiyecekler,Faydalı Bitkiler,Bitkiler ve Faydaları,Faydalı Yiyecekler, Sağlıklı Gıdalar,Sağlıklı Besinler,Sağlıklı Besinlerle ilgili Yazı

PAYLAŞ TWEET
16 Kasım 2011
1389

MENENGİÇ KAHVESİNİN FAYDALARI

Menengiç KahvesiMenengiç Kahvesinin Yapılışı,Menengiç Kahvesi Nasıl Yapılır,Menengiç Kahvesinin Faydaları, Menengiç Kahvesinin Yararları

PAYLAŞ TWEET
02 Ocak 2010
9607

CHİA ÇEKİRDEĞİ VE FAYDALARI

Prof.Dr Mehmet Öz’ün, açıklamlarından sonra, Chia çekirdeği, son derece faydalı ve süper

PAYLAŞ TWEET
25 Ağustos 2009
1879

SAÇ RENGİNİ KOYULAŞTIRAN DOĞAL SAÇ BOYASI

Saç bakımında, ne kadar doğalı tercih ederseniz, o kadar sağlıklı saçlara sahip

PAYLAŞ TWEET
14 Temmuz 2009
1134

HEMOROİD İÇİN ÇÖREK OTU

Basur İçin Çörekotu,Hemoroid İçin Çörekotu,Basur İçin Bitkisel Çözüm,Hemoroid İçin Bitkisel Çözüm,Çörekotu Hemoroide İyi Gelirmi,Çöreotu Yağı Hemoroide İyi Gelirmi,Hemoroide Ne İyi Gelir

PAYLAŞ TWEET
10 Ocak 2009
5914
Yeniler

Manyetik Takılarla Tedavi Gerçek mi ?

Son zamanlarda herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Manyetik takılarla tedavi gerçek mi ? 1970 li yıllardan bu tarafa manyetik alan tedavisi ile ilgili pek çok çalışma yapılmış ve gerçekten de çok olumlu sonuçlar alınmıştır. Binlerce insan manyetik alan tedavisi sayesinde sağlığına kavuşmuş ve yaşam kalitesini yükseltmiştir.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
12850

Nehir Turları

Dünyamızın en önemli yerleri geçtiği topraklara bereket getiren,tarihteki ilk medeniyetlerinde kıyılarına kurulmuş

PAYLAŞ TWEET
07 Mayıs 2019
1865

Dikkat Bu Besinler Dişlerde Leke Oluşmasına Neden Oluyor !

Diş sağlığı genel sağlık açısından önemli olduğu kadar estetik görünüm açısından son derece önemlidir. Yeterli ve dengeli beslenme ile dişlerimizi güçlendirmek gerekir. Ayrıca düzenli olarak dişlerin fırçalanması da hem diş sağlığı açısından hem de temiz görünmesi açısından son derece önemlidir.

PAYLAŞ TWEET
19 Mart 2018
8118