Sahip Olunduğunda Düşmanlarınızı Hasetinden Çatlatacak 10 şey

Günce/Aktuel 24 Aralık 2015

Hayat bir kaç şeyle yetinilmeyecek kadar çok nimet sunarken, kimisi bu nimetlerden az miktarda faydalanır. Kimisi de çok miktarda. Maalesef hayat bu konuda hiç eşit ve adil değil. Geliri çok iyi olan insanlar daha iyi evlerde yaşar, daha iyi arabalara binerler ve daha iyi bir hayat yaşarlar. Eğer siz de çok gelire sahip olsaydınız neler yapardınız ya da nasıl bir hayat yaşardınız ? Bir düşünün. Bu gün ben size sahip olunduğunda düşmanlarınızı hasetinden çatır çatır çatlatacak 10 şeyden bahsedeceğim.  Belki bahsedeceklerim pek çoğu için hayalden öteye gidemeyecek ama olsun arada bir hayal kurmak da iyidir.

Maneviyat

maneviyat

Hayattaki en önemli şeylerden bir tanesi de maneviyat. Çoğu zaman maneviyat maddiyatın önüne geçer. Anlayışlı bir eş, sağlıklı ve akıllı bir evlat, sadık bir dost, sıkıntısız huzurlu bir hayat, çok zengin olmasanız bile çevrenizdeki pek çok kişiyi çatlatmaya yeter de artar bile.

Altın Kaplama Araba

altin_kaplama_araba

Altın kaplama araba, pek çok kişinin düşüncelerinde bile fazla kaçarken bu imkana sahip olan kişiler yok değil. eğer sizin de altın kaplama bir arabanız olursa, imrenen olacağı gibi kıskanan da olacaktır. Aman dikkat edin çizmesinler.

Milyon Dolarlık Bir Ev

milyon_dolarlik_ev

Düşünsenize milyon dolarlık muhteşem bir eviniz var. bu durumda sizi sadece düşmanlarınız değil, tanıdığınız hatta tanımadığınız herkes kıskanacaktır.

Lüks ve Zevkli Bir Biçimde Döşenmiş Ev

ev_dekorasyonu

Evinizi öyle bir döşeyin ki yedi yıldızlı otelden farkı olmasın. Tüm düşmanlarınızı çatlatmaya yeter.

Harika Bir Holding

holding

Başarılı, yüksek cirosu olan bir şirketiniz var ise düşmanlarınız çıldıracaktır.

Pırlanta Kaplı iPhone

pirlantali_iphone

Hepimizin kullandığı akıllı telefonlardan vazgeçmemiz mümkün değil. Hele bu telefon bir de İPhone  olursa daha ne isteriz. ama durun İPhonenin de 2,2 milyon dolar değerinde bir telefonu var. Hem de pırlanta ile kaplı.. Diğerleri olmasa bile bu kesinlikle düşman çatlatan türden olur emin olun.

Pırlanta Kaplı Saat

pirlantali_saat

İphone pırlanta kaplı olur da kullanılacak saat olmaz mı ? 3,3 milyon dolar değerinde düşman çatlatan saati de unutmamak gerek.

Pahalı Takılar

pahali_mucevherler

Takının kalitelisi sizi çok daha şık yapar. Ama fiyatı milyon doları bulanlar çok daha şık yapar ve herkesi hasetinden çatlatır.

Özel Jet Uçuşları

ozel_ucak

Bu kadar kaliteli ve pahalı yaşamışken özel uçak olmazsa olmaz demi. Özel uçağınızla çat kapı yurt dışındasınız. Eee hal böyle olunca sizi kıskananlar daha çok çatlıyor haberiniz olsun.

Klasik Araba Koleksiyonu

klasik_arabalar

Çok zengin olanların olmazsa olmazı sanırım klasik araba koleksiyonu. Sizin neden olmasın ?

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sahip Olunduğunda Düşmanlarınızı Hasetinden Çatlatacak 10 şey” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu Nedir?

21 Haziran 2017
2119

Sponsor Bağlantılar